JOOP! prezentuje kampanię na sezon jesień/ zima 2021

Ten artykuł przeczytasz w minutę

3

JOOP!  powraca z kampanią na jesień/zimę 2021. W tym sezonie tematem przewodnim  nowszej kolekcji JOOP!  jest slogan „Get Connected”.

JOOP! jesień/ zima 2021

Zastanawiając się nad naszym współczesnym stylem życia i tym, jak moda łączy ludzi, nowa linia ubrań JOOP! ma na celu połączenie niektórych głównych aspektów współczesnego życia. Kolekcja czerpie inspirację z digitalizacji codzienności i wpływu technologii na nasze emocje i relacje – stawiając czoła wyzwaniom związanym ze współczesnym ubiorem.

JOOP! jesień/ zima 2021
Modele: Ton Heukels, Marilhéa Peillard, Raphael Balzer i Kim Riekenberg pojawiają się w kampanii JOOP! na jesień/zimę 2021.

Ponieważ nasze indywidualne życie coraz bardziej przeplata pracę i wypoczynek, JOOP! stara się dostarczyć nam kolekcję modnej odzieży, ale także wielofunkcyjnej i wszechstronnej (co jest podstawową wartością), przy jednoczesnym zachowaniu komfortu i pewności siebie. Nowy styl ma wyraźnie nowoczesny wygląd, pozostając jednocześnie w zgodzie z wartościami marki. 

Produkty JOOP! łączą tradycję z nowością, dzięki czemu ubrania są atrakcyjne, stylowe i niekoniecznie ekstrawaganckie, ale przyciągają uwagę. Motyw przewodni tego sezonu „Get Connected” naprawdę brzmi prawdziwie!

 

JOOP! KAMPANIA JESIEŃ/ZIMA 2021

JOOP! jesień/ zima 2021

JOOP! jesień/ zima 2021

JOOP! jesień/ zima 2021

JOOP! jesień/ zima 2021

 

 

 

3 Komentarze
  1. Adam mówi

    Ciuchy fajne, jest co wybrać i założyć. Niestety to trochę droga marka ?

  2. gateio mówi

    Your article made me suddenly realize that I am writing a thesis on gate.io. After reading your article, I have a different way of thinking, thank you. However, I still have some doubts, can you help me? Thanks.

  3. coffee shop ambience mówi

    coffee shop ambience

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.