Jon Kortajarena dla Esquire

Ten artykuł przeczytasz w minutę

2

Światowej sławy model Jon Kortajarena zachwyca w sesji okładkowej dla meksykańskiego Esquire.

W ślad za świetną sesją i okładką dla Esquire China, topowy model Jon Kortajarena trafił do kolejnej, tym razem meksykańskiej edycji Esquire. Jon zdobi aż dwie okładki dla Esquire México. Jon w zjawiskowej sesji, zakłada szykowne dodatki, podkreśla kunszt męskiego krawiectwa, a nawet pozuje w wannie!

Jon Kortajarena dla Esquire, to styl szyty na miarę

Hiszpański model dla Esquire México ponownie spotyka się ze znanym fotografem Richardem Ramosem. Współpracuje również ze stylistą Fran Marto. Jon jak zwykle wygląda świetnie, a Ramos zestawia kolorowe obrazy z czarno-białymi ujęciami.

Jon Kortajarena Stars in Esquire México Cover Shoot

Tymczasem Marto jest mistrzem ponadczasowego stylu podczas sesji zdjęciowej do Esquire México. Eleganckie dodatki łączą się z klasycznymi koszulami i szytymi na miarę garniturami takich marek jak Dolce & Gabbana i Dior Men. Akcesoria od Bulgari domykają idealnie elegancki wygląd Jona.

Przypadkowa kariera modela

Jon Kortajarena to hiszpański model i aktor, urodzony w 1985 w Bilbao, znany z największych magazynów modowych oraz współpracy dla największych modowych, luksusowych i popularnych marek świata. 

Został odkryty we wrześniu 2003 podczas wakacji w Barcelonie, gdzie towarzyszył przyjacielowi, który został zaproszony na pokaz mody. Tam osoba rejestrująca transakcje dostrzegła go i przekonała, by również spróbował podjąć pracę w świecie mody. Jego pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywał podczas pokazu Madrid Fashion Week dla Roberto Verino.

Jego kariera nabrała rozpędu po tym, jak został dostrzeżony przez samego Toma Forda i już zawsze chyba będzie z nim kojarzony. Wystąpił w licznych międzynarodowych kampaniach reklamowych m.in. dla: Just Cavalli, Versace, Giorgio Armani, Bally, Etro, Trussardi, Diesel, Mangano, Lagerfeld, Pepe Jeans, H&M, Zara i Guess. Zajął siódme miejsce na liście Top 25 „The Money Guys” portalu Models.com. W 2019 odebrał też nagrodę od najpopularniejszego męskiego magazynu „GQ”.

Za działania na rzecz ochrony środowiska otrzymał wyróżnienie „osobowość roku” od organizacji Climate Reality Project.

 

Zagrał w uznanym i pięknym filmie „Samotny Mężczyzna” Toma Forda oraz w netflixowym serialu „Pełne Morze”. Ma 188 cm wzrostu, brązowe włosy oraz niebiesko-zielony kolor oczu.

2 Komentarze
  1. Thanks for sharing. I read many of your blog posts, cool, your blog is very good.

  2. gate io nedir mówi

    Your article made me suddenly realize that I am writing a thesis on gate.io. After reading your article, I have a different way of thinking, thank you. However, I still have some doubts, can you help me? Thanks.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.