Jessie J z tanecznym klipem do „I Want Love”

Ten artykuł przeczytasz w minutę

2

Nominowana do Grammy multi-platynowa supergwiazda pop Jessie J prezentuje oficjalny teledysk do najnowszego singla „I Want Love”. Jeszcze w tym roku ukaże się nowy album artystki.

Jessie J zapowiada klip: – Mój nowy album jest w pewnym sensie krótkometrażowym filmem streszczającym wiele lat mojego życia, a klip do „I Want Love” to pierwsza część historii, którą dzielę się ze słuchaczami. Chciałam, żeby teledysk sprawiał wrażenie, jakby ludzie nie powinni oglądać tej chwili. To taki moment pomiędzy uchwyconymi momentami.

 

„I Want Love” to pierwszy przedsmak wyczekiwanego piątego albumu Jessie J, który ukaże się jeszcze w tym roku. Współautorem i producentem wykonawczym płyty jest nagrodzony Grammy Ryan Tedder, lider OneRepublic, który wcześniej komponował m.in. dla Beyoncé czy Adele.

 

W 2011 Jessie J stała się jednym z najbardziej liczących się głosów we współczesnym popie. Na platynowym albumie „Who You Are” znalazły się wielkie hity „Price Tag” i „Domino”. Za sprawą wydawnictwa Jessie przeszła do historii jako pierwsza brytyjska artystka, która zamieściła 6 lub więcej utworów w Top 10 zestawienia singli. Wokalistka otrzymała 2011 Critics’ Choice BRT Award i BBC Sound of 2011. Wydany w 2014 „Sweet Talker” trafił do Top 10 Billboard 200 i przyniósł wielki hit „Bang Bang” z Arianą Geande i Nicki Minaj.
W 2018 ukazało się czteroczęściowe wydawnictwo „R.O.S.E.”, a w tym samym roku Jessie J triumfowała w chińskim programie telewizyjnym „SINGER”. Każdy odcinek zbierał 250-milionową widownię, a finał obejrzało ponad miliard widzów. Jessie J była nie tylko pierwszą międzynarodową gwiazdą, która wzięła udział w starciu z największymi sławami azjatyckiej sceny, ale też pierwszą artystką zagraniczną, która wygrała show. W 2021 charyzmatyczna Jessie J powraca z kolejnym hitem „I Want Love”. Jak Wam się podoba?
2 Komentarze
  1. calm jazz mówi

    calm jazz

  2. lofi hip hop mówi

    lofi hip hop

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.