Jessica Alba i Zac Efron powracają w nowym filmie dla Dubai Tourism

12

Departament Turystyki i Handlu Dubaju (Dubai Tourism) opublikował drugi przebojowy zwiastun swojej globalnej kampanii, w którym występują supergwiazdy Jessica Alba i Zac Efron.

 

Opierając się na popularnej atrakcyjności gatunku komedii romantycznej, Dubaj wypuszcza drugi już film będący częścią kampanii reklamowej miasta na pustyni.

Dubai Presents, nakręcony przez nagradzanego reżysera Craiga Gillespiego, reżysera Cruelli, prezentuje wyjątkową perspektywę reklamy wykorzystując wysoce stylizowany zwiastun filmowy, aby stworzyć angażujące treści, na tle niektórych z najbardziej znanych zabytków Dubaju i unikalne ukryte lokalizacje.

W nowym filmie drogi Alby i Efrona krzyżują się po tym, jak bagażowa pomyłka zmusza ich do zmiany swoich planów. Szukają siebie nawzajem, aby odzyskać swoje rzeczy, w międzyczasie wykonując rzeczy z listy właścicieli walizek. Jak wszystkie komedie romantyczne, ich przeznaczeniem jest odnalezienie siebie nawzajem i odnalezienie miłości.

Zac Efron

W zwiastunie komedii romantycznej miej oko na niektóre z najbardziej lubianych miejsc w Dubaju, w tym architektoniczne cuda historycznych dzielnic Al Fahidi, dziwaczne butiki i kawiarnie Creekside w Al Seef. Jest też scena w popularnym tradycyjnym obozie pustynnym.

Jessica Alba w Dubaju

Czy wiedziałeś?

„Dubai Presents” zostanie wydany w 27 krajach w 16 językach w kinie, druku, kanałach cyfrowych i mediach społecznościowych wraz z plakatami filmowymi.

„ Dubai Presents opiera się na wizji naszego lidera w zakresie wprowadzania innowacji i wyznacza nową erę w marketingu miejsc docelowych, prezentując jedne z najbardziej rozpoznawalnych architektur i krajobrazów, a także ukryte klejnoty, aby zainspirować publiczność na całym świecie i zaoferować im platformę rozrywki podróżniczej, jakiej nie ma inne” – mówi Issam Kazim, dyrektor naczelny Dubai Tourism.

 

12 Komentarze
 1. Michał mówi

  Wooow, zajebiste!

 2. 3undiscovered

  2fertilizing

 3. coursework help

  coursework questions https://brainycoursework.com/

 4. coursework help
 5. coursework writing services https://writingacoursework.com/

 6. coursework uk

  coursework samples https://mycourseworkhelp.net/

 7. coursework website
 8. data analysis coursework

  coursework history https://courseworkinfotest.com/

 9. coursework on a resume

  coursework writing help https://coursework-expert.com/

 10. coursework paper

  coursework moderation https://teachingcoursework.com/

 11. coursework planner

  coursework research https://buycoursework.org/

 12. design coursework
Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.