Jeśli uwielbiasz styl na pieska, NAPRAWDĘ pokochasz tę pozycję!

Ten artykuł przeczytasz w 2 min

Pozwól nam przedstawić pozycję seksualną, której być może wcześniej nie próbowałeś, a będziesz nią zachwycony! „Skacząca żaba” – to wariacja na temat pozycji na pieska. 

Ta pozycja wygląda cholernie gorąco, jest łatwa do zrobienia i pozwala na bardzo niegrzeczną grę siłową. Jeżeli jesteś ciekawy nowych doznań koniecznie czytaj dalej!

skacząca żaba

Jak zabrać się za tę pozycję?

Skacząca żaba może brzmieć jak skomplikowana łóżkowa sztuczka, ale w rzeczywistości jest bardzo prosta. Nie wymaga nawet przeskakiwania przez czyjeś plecy!

Aby przyjąć pozycję skaczącej żaby, ustaw się jak do pozycji na pieska, w której klęczysz w wyproście za osobą, która leży na czworaka. Zamiast pozostawać na rękach, tak jak w zwykłym psim stylu, osoba pod tobą opiera klatkę piersiową (i głowę, jeśli ma na to ochotę) na łóżku. Nogi powinny być rozstawione szeroko, a ty ustawiony pomiędzy nimi. Aby zmaksymalizować efekty tej pozycji, osoba leżąca może wypychać tyłek w powietrze, co pozwala na głębszą penetrację i naprawdę oszałamiające efekty wizualne.

10 sposobów, aby Twój orgazm był jeszcze lepszy

Korzyści z pozycji skaczącej żaby

Jest tak wiele powodów, aby pokochać tę pozycję seksualną. Ta pozycja pozwala „górze” i „dołowi” doświadczyć głębszej penetracji. Pozwala to facetowi na użycie bioder jako dźwigni do głębszego i bardziej rytmicznego pchnięcia. Osoba będąca na dole może również odepchnąć się biodrami, tworząc większą głębię dla każdego pchnięcia. To idealna pozycja dla stymulacji punktu G waszych partnerek, koledzy. Ale również idealna podczas seksu analnego!

Zasadniczo, jeśli lubisz „głęboko”, ta pozycja absolutnie przypadnie tobie do gustu.

Pozycja skaczącej żaby i zabawy analne

Pozycja skaczącej żaby jest fantastyczna dla fanów penetracji analnej. Partner penetrujący ma pełny dostęp do odbytu i krocza, a także możliwość stymulacji łechtaczki lub penisa. Skacząca żaba jest również dobrym pomysłem, dla osób które dopiero wchodzą w świat penetracji analnej, ponieważ jest to wygodna ze względu na ułożenie ciała.

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.