Jej dusza jest gotowa: Beyoncé dołączyła do TikTok’a

Ten news przeczytasz w minutę

To nie są ćwiczenia. Kobieta, która na każdym kroku wprowadza innowacje, dołączyła do platformy znanej właśnie z takich twórców. Jesteśmy gotowi na wszelkie nadchodzące treści.

Beyoncé opublikowała swój pierwszy w historii TikTok w zeszły czwartek i wykorzystała ten moment, aby podkreślić niektórych twórców i fanów, którzy świętowali jej nowy singiel „Break My Soul”.

Beyoncé dołaczyła do TikTok | mensider

Pojawienie się Beyonce na popularnej platformie dla internetowych twórców było nieprzypadkowe. Już 29 lipca 2022 odbędzie się premiera jej siódmego solowego albumu „Renaissance”. Premierę rozgrzewa dostępny pierwszy singiel z tego krążka –  „Break my soul”. I to on jest motywem przewodnim pierwszego filmiku Beyonce opublikowanego na TikToku.

@beyonce Seeing y’all release the wiggle made me so happy! Thank you so much for all the love for BREAK MY SOUL! – Love B —#RENAISSANCE #BREAKMYSOUL ♬ BREAK MY SOUL – Beyoncé

W ciągu pierwszej doby Beyonce zdobyła 3,5 mln obserwujących, a filmik miał 3,7 mln wyświetleń. Na dzień dzisiejszy liczba obserwatorów to 3,8 mln, oraz 23,3 ,mln wyświetleń.

Khaby Lame – król TikToka

Być może dla wielu tiktokerów ważniejszą informacją jest to, że dla twórców w tej aplikacji dostępna jest biblioteka z piosenkami Beyonce. Teraz do swoich filmików mogą podkładać takie przeboje jak „Single ladies” czy „Naughty girl”.

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.