Jaki jest średni rozmiar penisa?

Ten artykuł przeczytasz w minutę

Jeśli masz pytania dotyczące rozmiaru penisa, koniecznie przeczytaj ten artykuł. Na wstępie zaznaczymy, że nie jest tak duży, jak wielu ludziom się wydaje!

Przegląd badań z 2020 r. dotyczących rozmiaru penisa wykazał, że średnia długość penisa w stanie erekcji wynosi od 12.95 cm do 13.97 cm. Biorąc pod uwagę stronniczość ochotników, naukowcy uważają, że średnia zbliża się do dolnej granicy tego zakresu.

SMSNA - What Is the Average Penis Size?

Starsze badania ustalały średnią długość penisa w stanie spoczynku na 9.16 cm. Czytaj dalej, aby uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące rozmiaru penisa, na przykład, czy rozmiar ma znaczenie dla partnera i co możesz z tym zrobić.

Co mówią badania?

  • Jeśli chodzi o obwód, przeciętny wynosi 9.31 cm dla wiotkiego penisa i 11.66 cm dla penisa w stanie erekcji.
  • Około 85% mężczyzn przecenia średni rozmiar penisa.
  • Na podstawie wielu raportów 45 procent mężczyzn chciałoby mieć większego penisa , w tym Ci, którzy są właścicielami interesu średniej wielkości.
  • Około 95% penisów mieści się w średnim zakresie.

Podsumowując, badania mówią, że średni rozmiar penisa jest znacznie mniejszy niż ten, w który wierzy większość ludzi i zwykle nie przypomina tego, co widzisz w porno.

10 rzeczy, których nie wiedziałeś o penisie

Jak zmierzyć rozmiar penisa?

Jeśli chcesz sprawdzić wymiary swojego penisa, to długość mierzy się od podstawy do czubka. Podstawa twojego penisa styka się z kością łonową, a czubek to koniec żołędzi, czyli „główka”. Nie dodawaj przypadkiem dodatkowej długości z napletka. Jeśli chcesz zmierzyć obwód, zmierz penisa wokół jego podstawy lub środkowej części.

Czy rozmiar penisa ma znaczenie?

Jeśli chodzi o seks, rozmiar penisa naprawdę nie ma znaczenia. Nie wpływa na atrakcyjność, funkcjęyciowe ani zdrowie. Penis nie musi być duży, aby uprawiać seks, sikać, czy tworzyć dzieci. Rozmiar ma znaczenie tylko na tyle, na ile mu na to pozwolisz.

Martwienie się mniejszym penisem niż przeciętny może pozbawić Cię pewności siebie i wpłynąć na Twoją zdolność do cieszenia się seksem. Ponadto stres i niepokój mogą utrudnić uzyskanie erekcji lub szczytowania. Czynniki psychologiczne, takie jak stres, są częstymi przyczynami zaburzeń erekcji.

Czy rozmiar penisa ma znaczenie?

Jakiego rozmiaru penisa chcą kobiety?

Większość badań dotyczących preferencji penisa partnera jest starsza i koncentruje się na „kobietach”, które mogą obejmować kobiety cispłciowe – osoby przypisane jako kobieta po urodzeniu i identyfikujące się jako takie – lub osoby ze sromem, niezależnie od tego, jak się identyfikują.

Według tego badania większość kobiet preferuje partnerów ze średnimi lub nieco ponadprzeciętnymi penisami. Dotyczy to przygód na jedną noc i długotrwałych relacji. Dla twojej wiadomości badania pokazują również, że większość jest zadowolona z rozmiaru penisa swojego partnera.

Jakiego rozmiaru penisa chcą mężczyźni?

Dostępnych jest jeszcze mniej badań na temat preferencji dotyczących rozmiaru penisa mężczyzn cispłciowych i innych osób posiadających penisa, które uprawiają seks z innymi właścicielami penisa.

Chociaż nie możemy powiedzieć, jaki rozmiar preferują, badania wskazują, że właściciele penisów, którzy uprawiają seks z innymi właścicielami penisów, mają dokładniejszy obraz rozmiaru penisa niż ci, którzy uprawiają seks z właścicielami sromu.

Rozmiar penisa również wpływa na pozycję podjęte podczas seksu penetrującego. Ci, którzy uważają, że ich penis jest mniejszy niż przeciętny, są bardziej skłonni do bycia „wrażliwym” partnerem, podczas gdy ci, którzy uważają się za większych niż przeciętni , częściej przyjmują rolę penetrującą.

Jak smakuje nasienie? Czy ananasowa teoria to prawda?

Najważniejsze!

Penisy mają różne kształty i rozmiary. Jeśli chodzi o rozmiar, większość z nich mieści się w średnim przedziale — a rozmiar nie ma wpływu na to, co może zrobić, ani na przyjemność, jaką możesz z niego dać i czerpać.

Jeśli badania nie dostarczają potwierdzenia, którego potrzebujesz, rozważ rozmowę z lekarzem lub innym pracownikiem ochrony zdrowia o swoich obawach.

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.