Jak wygląda poranna rutyna Toma Forda?

Ten artykuł przeczytasz w 2 minuty

1

Tom Ford jeden z najbardziej znanych amerykańskich projektantów mody, a także reżyser i scenarzysta filmowy, zdradził magazynowi WSJ jak wygląda jego poranna rutyna. Ford rozmawiał z magazynem, promując swoją nową książkę Tom Ford 002 i omawiając samotne ojcostwo.

Tom Ford o stracie męża

Ford ujawnia, że ​​wciąż nie może pogodzić się z niedawną utratą męża, Richarda Buckleya. „Po 35 latach było ciężko, bardzo ciężko” — mówi Ford. Ciągle myślę: „O Boże, muszę zadzwonić do Richarda” albo „Muszę wysłać mu wiadomość w tej sprawie”. A go tu nie ma”. Mimo tego, Tom Ford nie zrezygnował z porannej rutyny. Wręcz przeciwnie. Musiał się jeszcze bardziej zorganizować z uwagi na samotne wychowywanie syna.

Designer Tom Ford poses at his desk for a photo.

Poranna rutyna jest bardzo ważna

„Wstaję o 5:30. Robię sobie mrożoną kawę. Co najmniej cztery dni w tygodniu odwiedzam moją mała domową siłownię”. Amerykański projektant dodaje: „Włączam CNN lub MSNBC, biegam na bieżni i robię kilka pompek i przysiadów. Nie używam ciężarów, ale robię ćwiczenia oporowe. Taki trening nie trwa zwykle zbyt długo, może pół godziny.

Ford ceni sobie spokój. Po treningu projektant wyjawia: „Leżę w gorącej kąpieli z drugą kawą. A czasami czas biegnie tak szybko i zdaję sobie sprawę, że leżę tam przez pół godziny. Wstaję tak wcześnie, żeby mieć spokój i ciszę, zanim wyprawię mojego syna Jacka do szkoły.

Poranna rutyna Forda często pokrywa się z rutyną jego syna. „Do niedawna Richard pomagał mi rano, ale to teraz ja przygotowuję mu śniadanie, zanim wyjdzie do szkoły. 60-letni projektant dodaje: „Stałem się w tym całkiem dobry. Myślę, że pozostanie już częścią mojej porannej rutyny.

Tom Ford sports double denim as he poses amongst dress forms.

Źródło: WSJ Magazine

1 komentarz
  1. nimabi mówi

    Thank you very much for sharing, I learned a lot from your article. Very cool. Thanks. nimabi

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.