Jak pozbyć się niechcianego wzwodu w zaledwie 30 sekund

Ten artykuł przeczytasz w minutę

0

To zdarzyło się każdemu z nas w najbardziej niewygodnym momencie. Jest oczywiście jeden oczywisty sposób radzenia sobie z niechcianym wzwodem, jednak masturbacja nie zawsze jest możliwa. 

Na szczęście istnieje naukowo potwierdzona metoda na pozbycie się niechcianego namiotu bez względu na to, gdzie jesteś.

How To Tell If A Guy Has A Bone-uurr! - DKODING

Jak pozbyć się wzwodu — prosty sposób

Napnij mięsień — kiedy napinasz jakikolwiek mięsień, zwłaszcza duży, na przykład uda, krew z nabrzmiałych tkanek gąbczastych, ciał jamistych zostanie przekierowana do napiętego mięśnia. Napinanie może również pomóc Ci skoncentrować się na czymś innym. A kiedy twój umysł jest rozproszony, zobaczysz jak twój konar, zamienia się w rozmoczonego hot doga.

Napinasz i nic nie opada?

Na pewno mamy dwie złe wiadomości. Pierwsza: napinaj mocniej – tylko przy okazji staraj się niczego nie wycisnąć. Druga: przyszykuj się na potencjalne zawstydzenie. Ostatecznie zawsze pozostaje jeszcze  jedna opcja, co prawda nie zbadana przez naukowców, jednak może być równie skuteczna – pomyśl o swojej babci.

Niechciany wzwód — niekoniecznie zaburzenie erekcji

Chociaż możesz pomyśleć, że zmagasz się z zaburzeniami erekcji, niechciane wzwody mogą być objawem zupełnie innego problemu. Uważa się, że nagłe stwardnienie jest spowodowane wahaniami poziomu testosteronu i może się zdarzać w ciągu dnia i podczas snu. Inne przyczyny poza podnieceniem seksualnym, mogą obejmować przypadkową przez obcisłe ubranie, mimowolny odruch na bodźce, a nawet reakcję na stres.

 

Czy macie swoje sprawdzone sposoby naradzenie sobie z niechcianym masztem? Dawajcie znać w komentarzach!

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.