Jak AirPods stały się najgorętszym produktem Apple

Ten artykuł przeczytasz w minutę

2

Niemal natychmiast po tym, jak Apple zaprezentowało swój nowy produkt AirPods w 2016 roku, zaczęły się ośmieszające memy. Nikt się nie spodziewał, że staną się jednym z flagowych produktów marki.

Z biegiem lat AirPods stały się symbolem statusu zaskoczenia i hitem sprzedażowym firmy. Klienci ustawiają się w kilkometrowych kolejkach w datach premiery AirPods, podobnie jak w przypadku nowych iPhone’ów. Być może nie powinno więc dziwić, że podczas jesiennego wydarzenia Apple w poniedziałek, które było szeroko opisywane w prasie jako wydarzenie MacBooka, to prawdopodobnie AirPods skradły show.
AirPods 3
fot. Apple

Apple AirPods 3– otrzymują nowe funkcje

Nowe słuchawki przede wszystkim otrzymały funkcje do tej pory zarezerwowane wyłącznie dla AirPods Pro. Od teraz będą transmitować dźwięk przestrzenny, dzięki czemu użytkownicy będą jeszcze lepiej odbierali multimedialne treści. Posiadają także funkcję adaptacji korekcyjnej (EQ). AirPods 3 są także odporne na wodę i pot, co potwierdza certyfikat IPX4.  Dzięki temu niestraszne im niesprzyjające warunki.

Apple zapewnia, że ich czas pracy będzie dłuższy niż dotychczas. Jedno ładowanie słuchawek powinno wystarczyć na 6 godzin pracy, a etui zapewnia dodatkowe cztery cykle, co daję łącznie nawet 30 godzin czasu pracy. Dodatkowo, jeżeli nasze słuchawki się wyczerpią, już 5 minut w etui wystarczy im na dodatkową godzinę pracy.

Apple AirPods 3– premiera i cena

Trzecia generacja Apple AirPods jest już dostępna w ramach przedsprzedaży. Na półki sklepowe trafią 26 października, czyli już w ten wtorek. Ich cena to 949 złotych.

 

 

2 Komentarze
  1. creek gate io mówi

    Thank you very much for sharing. Your article was very helpful for me to build a paper on gate.io. After reading your article, I think the idea is very good and the creative techniques are also very innovative. However, I have some different opinions, and I will continue to follow your reply.

  2. jazz for good day mówi

    jazz for good day

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.