Huzzars – zapowiedź nowej marki

Zapowiedź obejrzysz w minutę

Pomysł na naszą kolekcję marki Huzzars, powstał przy okazji pandemicznego szaleństwa, a także kolejnych katastrof, które dotykają raz po raz niemal cały świat i ludzkość – wojna na Ukrainie, szalejąca inflacja i informacyjne przebodźcowanie. W dodatku ogólna manipulacja mediów i polityków, zalew fake newsów – to wszystko sprawiło, że wiele osób poczuło się zagrożonych, niepewnych, sfrustrowanych. Nasza pierwsza kolekcja, to odreagowanie na wszelkie bolączki aktualnego świata i rzeczywistości.

Nasza nowa streetowa marka Huzzars, w swoim pierwszym przekazie proponuje proste rozwiązania:

 • odciąć się od mediów społecznościowych,
 • przygarnąć psa ze schroniska,
 • a na stan swojego konta patrzeć z przymrużeniem oka.

Stąd seria zaczepnych haseł, które wyrażają niechęć do aktualnych wydarzeń, polityczno-ekonomicznego szaleństwa oraz stanu ludzkości.

Huzzars to marka, która chce być odpowiedzialna społecznie

Huzzars to kilka ważnych założeń, które od początku przyświecały nam przy zakładaniu tej marki:

 • Najwyższa jakość
 • Produkcja odpowiedzialna, z poszanowaniem dla:
  • środowiska,
  • społeczeństwa
  • zwierząt

Współpraca ze sprawdzonymi producentami

Huzzars to współpraca z takim producentem odzieży, który oddaje założenia społecznej odpowiedzialności, w każdym obszarze działalności. To etyczny producent, stawiający na prostotę, łamiącego stereotypy branży tekstylnej i dba o zrównoważony rozwój. Współpracujemy z aktywnym członkiem Fair Wear Foundation (FWF), holenderskiej niezależnej organizacji, której celem jest poprawa warunków pracy w fabrykach odzieży na całym świecie. Nasz producent jest wysoko oceniany przez organizację FairWear.

Co to oznacza dla klientów?

100% bawełny używanej do produkcji odzieży pochodzi z bawełny organicznej, certyfikowanej GOTS. Global Organic Textile Standard (GOTS) to certyfikat, który gwarantuje, że produkt został wykonany z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Bawełna organiczna jest niezwykle miękka i przyjemna w dotyku, całkowicie bezpieczna dla każdej skóry oraz nie powoduje podrażnień. Przy jej wytwarzaniu nie stosuje się chemii. Co ważne, nasz producent posiada oficjalny certyfikat PETA-Approved Vegan potwierdzający, że produkty marki są odpowiednie dla wegan.

Wszystkie nasze produkty znakujemy metodą DTG. Nasze nadruki przygotowujemy w drukarni, która posiada urządzenie Kornit Storm II, co oznacza, że używane tusze są bezpieczne, nietoksyczne i ulegają w 100% biodegradacji.

Kiedy kolekcja będzie dostępna w sprzedaży?

Planujemy pierwszy drop sprzedażowy w listopadzie 2022 roku. Jeśli chcesz otrzymać informacje o pierwszym dropie sprzedażowym oraz wielu innych nadchodzących szczegółach i kolekcji, wystarczy, że zapiszesz się TUTAJ. Sprzedaż będzie dostępna m.in. także w naszym sklepie >> sklep.mensider.com.

Instagram Huzzars

Facebook Huzzars

Oficjalna strona Huzzars

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.