H&M bezpłatnie wypożycza garnitury na rozmowę o pracę

Ten artykuł przeczytasz w 2 min

3

Nikomu nie trzeba powtarzać jak ważne jest stworzenie dobrego pierwszego wrażenia. Badania pokazują, że czas w jakim dokonujemy oceny innej osoby to ok. 11 sekund. To jak się zaprezentujemy w tym czasie może nam pomóc otworzyć drzwi nowych możliwości, bądź z impetem je zamknąć.

 

H&M

 

„Garnitur to nie strój. To pewność siebie. Sygnał dla świata i przypomnienie sobie, że masz to, czego potrzeba” – tak  brzmi hasło reklamowe programu ONE/SECOND/SUIT, giganta odzieżowego H&M.

W ramach programu ONE/SECOND/SUIT marka będzie bezpłatnie wypożyczać garnitury, aby pomóc mężczyznom sprawić lepsze wrażenie podczas rozmów kwalifikacyjnych – warunek jest tylko jeden, po wypożyczeniu garnituru należy go zwrócić w ciągu 24 godzin do wskazanej przez firmę pralni.

 

Jak wypożyczyć ONE/ SECOND/ SUIT?

Garnitur można zarezerwować przez Internet, który zostanie dostarczony przez kuriera bez dodatkowych opłat. W systemie rezerwacyjnym wybieramy odpowiedni rozmiar garnituru oraz dostępną datę wypożyczenia. Jeżeli odzież zostanie zwrócona w ciągu 24h do wyznaczonej przez H&M pralni, cała usługa będzie bezpłatna. Jeżeli jednak garnitur zostanie zwrócony później, trzeba będzie liczyć się z uiszczeniem opłaty 50 funów, które H&M przekaże na cele charytatywne.

Jeżeli garnitur zostanie zniszczony (nie dotyczy lekkich zabrudzeń) naprawę poniesie klient, gorzej mają się sprawy kiedy garnitur zostanie poważnie uszkodzony lub nie zostanie zwrócony wcale  – wtedy trzeba się liczyć z zapłatą pełnej wartości odzieży.

 

Gdzie można wypożyczyć garnitur?

Usługa wypożyczania garniturów premierowo została uruchomiona 2 tygodnie temu w Wielkiej Brytanii, a w USA ruszy już 13 maja. Niestety na dzień dzisiejszy firma nie ujawnia planów rozszerzenia programu na inne kraje. Jednak gorąco trzymamy za to kciuki.

 

Jaki zestaw otrzyma wypożyczający?

ONE / SECOND / SUIT składa się z granatowej jednorzędowej marynarki  i pasujących do niej spodni, białej koszuli, granatowego krawata i czerwonej poszetki. Całość dostarczana jest w pokrowcu.

Zwrócone garnitury są prane i wypożyczane dalej. Także nie ma obaw o nieprzyjemny zapach, czy nieproszone zabrudzenia.

Pamiętajmy jednak, że pomimo świetnego pomysłu jakim H&M wsparło bezrobotnych mężczyzn, kobiety również tracą i szukają zatrudnienia. Mamy nadzieję, że H&M wpadnie na równie świetny pomysł i stworzy podobną akcję dla Pań.

3 Komentarze
 1. Adam mówi

  Szkoda, że nie w Polsce.. ale kto wie, może też nam się trafi.
  Fajna akcja!

 2. sleep music mówi

  sleep music

 3. Mayt mówi

  Your humor added a lot to this topic! For more information, click here: FIND OUT MORE. What do you think?

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.