HBO Max w Polsce już wkrótce! Znamy Ceny usługi

Ten artykuł przeczytasz w minutę

Spekulowanie o oficjalnej dacie premiery HBO Max w Polsce trwa od kilku miesięcy. Wreszcie nasza ciekawość została zaspokojona. Potwierdzono datę premiery oraz ceny usługi HBO Max w naszym kraju. Będzie tanio, jeśli będziemy „lojalni”.

Ile kosztuje i kiedy premiera w Polsce? Te pytania zalewają Internet i niecierpliwią wielu fanów filmów i seriali. Na horyzoncie pojawiła się nowa platforma. Do HBO Max mają już dostęp mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, jednak już niedługo my również będziemy mieli przyjemność korzystania z tej platformy.

HBO GO od zawsze rywalizowało z Netflix pod względem jakości dystrybuowanych treści. Natomiast już jakiś czas temu poddało się na polu technicznym. Sama aplikacja usługi oraz maksymalna jakość dystrybuowanych treści (tylko 1080p) to koszmar każdego fana filmów i seriali. Na zachodzie pojawiła się ulepszona wersja tej usługi, m.in. o liczne premierowe hity, produkcje oryginalne, a to wszystko w 4K.

Kiedy premiera?

Nasze oczekiwanie dobiega końca – oficjalna data premiery HBO Max została potwierdzona na 8 marca 2022.

Ile kosztuje HBO Max?

Najnowsza usługa to koszt 29,99 zł miesięcznie. Cenna wskazówka – jeśli zdecydujecie się na subskrypcję do końca marca, wasza opłata wyniesie tylko 19,99 zł miesięcznie, przez cały okres subskrybowania. To oznacza, że jeśli pozostaniecie lojalni, usługa będzie kosztowała was mniej niż HBO GO.

Fot. HBO MAX

Co to oznacza w praktyce? Że będzie to jedna z najtańszych usług streamingowych w Polsce. Dla porównania Netflix z treściami w 4K to koszt 60 zł miesięcznie.

 

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.