Harry Potter: HBO planuje serial oparty na Severusie Snape

Ten artykuł przeczytasz w minutę

2

Fani Harry’ego Pottera będą zachwyceni, że nadchodzi więcej nowych treści z magicznego uniwersum w postaci prequelu skupiającego się na Severusie Snape.

Na razie niewiele wiadomo na temat projektu, ale jest on tworzony przez Warner Bros i będzie emitowany w HBO Max. Nie ma jeszcze informacji o dacie premiery ani nawet fabule, poza tym, że Snape będzie jednym z głównych bohaterów. Portal „We got this covered”, który zajmuje się pogłoskami na temat m.in. filmów i seriali donosi również, że także postać Hermiony będzie często pojawiać się w serii. W przyszłości może też otrzymać swój własny program.

Maska - postacie: Hermiona Granger - Snape

Historie tych postaci są kopalnią możliwości dla scenarzystów i producentów. Potterheads powinni wypatrywać dalszych aktualizacji na temat tych wydarzeń!

Harry Potter: J.K. Rowling revela el origen de Severus Snape

Jak wspomnieliśmy wcześniej, nie ma jeszcze żadnej wzmianki o tym, jaki okres życia Snape’a miałby opisywać ten prequel. Jego dzieciństwo, nastoletnie lata, czy wczesną dorosłość. Fani magicznej serii są podzieleni.  Większość chętnie oglądnęłaby kolejne magiczne przygody. Jednak fani zdają sobie również sprawę, z tego że kolejna odsłona może okazać się totalnym niewypałem. Ciężko też wyobrazić sobie w roli Snape’a kogoś innego niż Alan Rickman, który w 2016 roku zmarł z powodu przegranej walki z rakiem.

2 Komentarze
  1. Kode Referal Binance mówi

    Can you be more specific about the content of your article? After reading it, I still have some doubts. Hope you can help me.

  2. Tocame mówi

    I amm regular reader, howw aree you everybody?
    This paragraph poseted at this weeb pagfe iis truly pleasant.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.