Grindr podsumowuje rok 2021

Ten artykuł przeczytasz w minutę

0

Zgodnie z zeszłoroczną tradycją Grindr po raz kolejny podobnie jak np. Spotify, Tinder oraz Pornhub, udostępnił swoją własną wersję podsumowania 2021 roku. Nowy raport z 2021 r. zawiera zestawienie szeregu trendów wśród użytkowników aplikacji, w tym krajów, w którym znajduje się najwięcej gejów aktywnych, pasywnych lub uniwersalnych, jak również najlepszych utworów wyróżnianych w profilach.

„Nawet po wznowieniu niektórych spotkań w realu, wirtualne połączenia pozostały w tym roku kołem ratunkowym dla ludzi” – powiedział w oświadczeniu dyrektor marketingu Grindr, Alex Black. „Nasze podsumowanie to zabawny sposób, aby pomóc naszym użytkownikom lepiej się poznać, służy jako przełamywanie lodów w rozmowach w aplikacji i zapewnia ciekawy wgląd w trendy z ostatniego roku”.

Różne role w seksie, różne kraje

W zestawieniu Grindr stwierdził, że największa liczba gejów preferujących rolę aktywną znajduje się na Filipinach, a także w Kolumbii, Argentynie, Indiach i Izraelu. Jeśli chodzi o rolę pasywną, to takich użytkowników aplikacji najwięcej mieszka w Wietnamie, RPA, Chinach, Polsce i Peru. Grindr nie zapomniał również o użytkownikach uniwersalnych. Do nich pretendują przedstawiciele takich krajów jak: Kostaryka, Rumunia, Wenezuela, Rosja i Czechy. Inne statystyki obejmują najwyższy odsetek użytkowników będących w otwartych związkach (Indie, Tajlandia, Szwajcaria, Wietnam, Algieria)

DIESEL_INTIMATES_MALE_DPS

 

Gdzie szukają na szybki numerek?

Grindr w Stanach Zjednoczonych odkrył, że Nowy Jork ma najwyższy odsetek użytkowników szukających na tu i teraz, podczas gdy San Francisco ma najwyższy odsetek udostępnionych zdjęć twarzy, a Hawaje mają najwyższy odsetek użytkowników, którzy akceptują zdjęcia NSFW. Dodatkowo, w pierwszej piątce najczęściej używane tagi w aplikacji to: zaszczepiony, całowanie, dyskrecja, FWB i przytulanie, a wśród piosenek najpopularniejsze utwory to „Kiss Me More” Doji Cat i SZA, „Montero (Call Me By Your Name)” Lil Nas X, „Rain On Me” Lady Gagi i Ariany Grande, „Easy on Me” Adele i „Happier Than Ever” Billie Eilish.

568e77d07b6b81452177360

 

Kliknij tutaj, aby zobaczyć pełne podsumowanie 2021 aplikacji Grindr.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.