Gdzie zamieszkają Lewandowscy po przejściu Roberta do FC Barcelona?

Ten artykuł przeczytasz w minutę

To, że po wielu miesiącach przepychanek Robert Lewandowski przechodzi z Bayern Monachium do FC Barcelona, wiedzą już chyba wszyscy. Wszyscy się też zastanawiają, jak pójdzie naszemu rodakowi w tym legendarnym klubie. Zostawmy to jednak serwisom sportowym, a my sprawdziliśmy, gdzie zamierza mieszać najsłynniejszy polski piłkarz wraz z małżonką Anną Lewandowską.

Jak podaje m.in. serwis O2, dziennikarz Gerard Romero donosił już od jakiegoś czasu, że nie będzie to Barcelona. W poszukiwaniach pomagała siostra Roberta, która miała za zadanie znaleźć wygodny dom, ale w okolicach tego cudownego, ale jednak zatłoczonego miasta. Wszystko wskazuje na to, że najsłynniejsza sportowa para zamieszka w miejscowości Sitges.

Robert Lewandowski ma zmienić adres. Tyle kosztują domy w Sitges!
Zdjęcie z serwisu Fakt

Sitges znajduje się niedaleko, bo około 35 kilometrów od Barcelony. Robert Lewandowski, nie będzie miał zatem zbyt daleko na treningi na Camp Nou. W Sitges jest sporo barów i malowniczych plaż oraz niezwykle bujna, zachwycająca roślinność. Miejscowość ma również urozmaicony krajobraz, bo znajduje się między górami i morzem, co pozwala zaczerpnąć świeżego powietrza oraz relaks idealny po ciężkich treningach. Równie różnorodna jest społeczność tej miejscowości, bo jak donoszą oficjalne źródła, aż 35 proc. mieszkańców tego niespełna 30 tys. miasta pochodzi z Holandii, Francji, Wielkiej Brytanii czy krajów skandynawskich. Miejsce znane jest z licznych imprez, wydarzeń kulturalnych oraz popularnych nocnych klubów.

Sitges to ulubione miejsce społeczności LGBT

Jak pisze serwis Styl – Mieszkańcy Sitges są niezwykle tolerancyjnymi osobami. Dlatego też miasteczko jest niezwykle popularnym kierunkiem wśród środowisk LGBT. Co roku w tłusty czwartek rozpoczyna się tam kilkudniowy karnawał LGBT, na który przyjeżdżają ludzie z każdego zakątka globu. Kusi również niezwykle popularna wśród homoseksualistów plaża La Bassa Rodona.

Jak się pewno domyślacie, Lewandowscy nie wybrali tej miejscowości, tylko z uwagi na jej turystyczny charakter, ale też z uwagi na bliskość prestiżowej szkoły.

W pobliżu Sitges znajduje się bowiem prestiżowa szkoła językowa dla dzieci od 2. do 10. roku życia – The British School of Barcelona Sitges. To właśnie do niej uczęszczać mają córki pary. – pisze Interia.pl

Wszystko wskazuje na to, że Lewandowscy znajdą tam swój prawdziwy raj na Ziemi.

Sitges miasteczko pod Barceloną | Barcelona Po Polsku
Zdjęcie z serwisu: Barcelona Po Polsku

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.