Friz OŚWIADCZYŁ SIĘ Wersow! Fani mieli dobre przeczucia

Ten artykuł przeczytasz w minutę

0

Przypuszczenia fanów się potwierdziły! Karol Wiśniewski (Friz) i Weronika Sowa (Wersow) zaręczyli się na romantycznych wakacjach w Grecji. Wersow pochwaliła się pierścionkiem na Instagramie.

Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że Friz i Wersow są teraz najpopularniejszą parą w polskim internecie. Obecnie już narzeczeni są nierozłączni. Nic więc dziwnego, że fani podejrzewali, że oprócz rocznicowego wyjazdu, może darzyć się coś jeszcze.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez WERONIKA SOWA (@wersow)

Co ciekawe, Friz zanim związał się z Wersow, był partnerem Kingi. Po oficjalnym rozstaniu Karol Wiśniewski starał się ukrywać przed fanami, że w jego życiu pojawił się ktoś wyjątkowy. Okazuje się, że Friz próbował poderwać Wersow wręczając jej wejściówkę do klubu.

Historia naszej znajomości zaczęła się pod klubem. Wyszłam z moją przyjaciółką na imprezę. Pod klubem spotkałam Karola, który był wtedy promotorem tej miejscówki. Dał nam karteczkę i weszłyśmy do tego klubu. Później wyszło z nas cebulactwo, ponieważ poszłyśmy po kolejną karteczkę i Karol mi dał bez problemu. Mojej przyjaciółce postawił warunek: jeżeli powiesz, jak twoja koleżanka ma na imię, to ją dostaniesz. I tak zaczął nas bajerować” – mówiła Wersow na streamie.

Friz oświadczył się Wersow

Dziewczyny zażartowały z Friza mówiąc, że Weronika ma na imię się Stanisława. Początkowo nie zrobił na niej wrażenia. Weronika wolała wtedy skromniejszych ludzi. Jednak po kilku latach udało im się odnowić kontakt i umówili się na pierwszą randkę. Kiedy zrodziło się między nimi uczucie, postanowili zostać parą.

Kiedy ślub? Póki co youtuberzy nie podzielili się publicznie taką informacją. Jednak bezsprzecznie będzie to wydarzenie roku!

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.