Elon Musk ma romans z żoną współzałożyciela Google?

Ten artykuł przeczytasz w mniej niż minutę

„The Wall Street Journal” donosi, że Elon Musk miał mieć romans z żoną współzałożyciela Google, Sergey’a Brina, Nicole Shanahan. Musk zaprzeczył tym doniesieniom.

Założyciel SpaceX i Tesla, Elon Musk mówi, że te doniesienia są „totalną bzdurą” i że między nim a Nicole Shanahan nie było „nic romantycznego”.

Elon Musk On Fire: Tesla CEO Had An Affair With Google Co-Founder's Wife - Report - Page 2 of 2 - en-business.psychic-live.club

Szef Tesli i SpaceX powiedział na Twitterze, że między nim a panią Shanahan nie ma „nic romantycznego”, dodając, że on i Brin pozostają przyjaciółmi. Tweety pana Muska pojawiły się po artykule Wall Street Journal, który cytował niezidentyfikowane źródła mówiące, że miał on krótki romans z Shanahan.

Podobno romans skłonił Brina do złożenia wniosku o rozwód na początku tego roku i zakończył długą przyjaźń miliarderów z branży technologicznej. Musk odpowiedział na tweeta o historii na Twitterze, dodając, że to „kompletna bzdura”.

Tesla i Google, których spółką macierzystą jest Alphabet Inc, nie odpowiadają na prośby o komentarz, podobnie jak Brin i Shanahan.

Inżynier Google wyjawił skrywane tajemnice firmy?

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.