Elegancki styl Zara na dzień – wiosna/ lato 2022

Ten artykuł przeczytasz w minutę

Zara jest ponownie w centrum uwagi po wydaniu pięknie przygotowanej kampanii dla swojej kolekcji wiosna-lato 2022 Studio. Tym razem marka zwraca naszą uwagę na odzież codzienną.

Nowoczesna interpretacja Zary ma czyste, proste linie idealne dla mężczyzn, którzy preferują elegancki, ale wyluzowany styld. Hiszpańska marka ponownie współpracuje z modelem Baptiste Radufe, aby zaprezentować swoją najnowszą kolekcję odzieży męskiej.

Zara wiosna/ lato 2022

ZARA DAY WEAR DLA MĘŻCZYZN

Doświadczenie, według Zary to styl noszenia odzieży codziennej, która jest wygodna, a jednocześnie stylowa. Firma postrzega swoją nową kolekcję jako odpowiedź na obecny trend w nowoczesnej odzieży domowej. W tej kolekcji Zara wygoda i elegancja łączą się, tworząc ulubione ubrania na co dzień.

Zara wiosna/ lato 2022

Nowoczesne podejście do odzieży domowej Zary zabłysnęło dzięki luźnemu, zrelaksowanemu krojowi. Głównym celem jest wszechstronność, zaspakajająca różnorodne potrzeby, aby stworzyć dobrze skomponowaną kolekcję. Zara oferuje kuszący styl we wszystkim, od garniturów i dżinsów po odzież wierzchnią.

Zara wiosna/ lato 2022

Zinedine Zidane twarzą najnowszej kolekcji marki adidas Y-3

Zara wiosna/ lato 2022

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.