EKIPA śpiewała z playbacku? W Internecie wybuchła Burza!

Ten artykuł przeczytasz w minutę

4

Już po pierwszym koncercie Ekipy. Youtuberzy zrobili wielkie show, które z pewnością zrobiło wrażenie na każdym fanie. W Internecie jednak zawrzało, gdyż pojawiły się przypuszczenia że, znani YouTuberzy śpiewali na koncercie z playbacku.

Ekipa dała swój pierwszy koncert w Krakowie

26 czerwca ukazał się pierwszy album Ekipy Friza pt. „Sezon 3”. Niedługo po jego wydaniu członkowie Ekipy zagrali swój pierwszy w życiu koncert w Krakowie. Impreza od samego początku zaskoczyła fanów, gdyż youtuberzy… przylecieli na scenę helikopterem!

 

W trakcie trwającego blisko dwie godziny wydarzenia youtuberzy zaprezentowali utwory pochodzące z ich debiutanckiego krążka. Nie zabrakło zatem singli 3kipa, Chill, Zygzak czy Napad na bank, który był pierwszym wykonywanym przez Ekipę numerem. Samo wydarzenie było bardzo ekskluzywne – bilet na pierwszy publiczny występ Ekipy Friza mogli zdobyć tylko najwierniejsi fani, którzy zakupili płytę Ekipy w specjalnym boxie.

Ekipa śpiewała z playbacku? W Internecie wrze

Wiele osób, które  oglądało w sieci wideo z koncertu, zarzuciło Ekipie śpiewanie z playbacku. Na zarzuty o playback bardzo szybko zareagowali fani Ekipy Friza, którzy w komentarzach bronią grupy youtuberów.

Musimy pamiętać, że członkowie Ekipy Friza nie są profesjonalnymi muzykami i był to dopiero ich pierwszy koncert. Wspieranie się playbackiem nie powinno być zatem dla nikogo większym zaskoczeniem. Z podobnych technicznych pomocy korzystają największe gwiazdy sceny muzycznej, dla których najważniejsze jest przede wszystkim show. A jak możemy zobaczyć na dostępnych w sieci nagraniach  show Ekipy nie odstawało od międzynarodowych standardów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Karol Wiśniewski (@frizoluszek)

4 Komentarze
 1. Patryk mówi

  Nie zdziwiłbym się, gdyby plotki o playbacku były prawdą, ale.. nie we wszystkim trzeba być idealnym. Ważne że było show!

 2. Sławek mówi

  Trochę tej Ekipy juz za dużo.. ale póki gadaja to kasa im się nabija 😉

 3. Adam mówi

  Playback 100% Naciągają ludzi.. ale opcja z helikopterem.. godna pogratulowania!

 4. Michał mówi

  O jeżu, znowu o nich.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.