Ed Sheeran i Lil Baby w Ukrainie, tańczą do utworu „2step”

Tego newsa przeczytasz w minutę

Ed Sheeran i Lil Baby w Ukrainie, nakręcili teledysk „2Step”, w czasie gdy nikt nie spodziewał się agresji Rosji na ten kraj. Artysta obiecał, że przekaże całkowite tantiemy z wyświetleń na YouTube na fundusz pomocy Ukrainie pod opieką Disasters Emergency Committee. DEC koordynuje prace brytyjskich organizacji charytatywnych w ramach kryzysów humanitarnych na całym świecie.

Ed Sheeran powiedział, że jest „wdzięczny, że miał okazję filmować” w Kijowie przed atakiem Rosji na Ukrainę

Ed Sheeran i Lil Baby w Ukrainie – zobacz teledysk

Po przedstawieniu piękna Ukrainy w swoim najnowszym teledysku Ed Sheeran robi wszystko, aby wesprzeć ten kraj w potrzebie.

Ed Sheeran i Lil Baby w Ukrainie

31-letni Sheeran miał premierę teledysku do swojej piosenki „2step” w piątek i ujawnił, że on i jego współpracownik Lil Baby nakręcili teledysk w Kijowie w zeszłym roku, przed atakiem Rosji pod koniec lutego na kraj.

„Chociaż to był mój pierwszy raz tam, szybko pokochałem ludzi i to miejsce” – napisał Sheeran na Instagramie. „Nie było śladu grozy, która miała przybyć na Ukrainę, a moje serce idzie do wszystkich tam”.

W początkowej scenie teledysku muzyk zdobywca nagrody Grammy zamieścił notatkę, którą sam napisał, że wszystkie dochody z transmisji YouTube „2step” zostaną przekazane na Ukraiński Apel Humanitarny Komisji ds. Katastrof.

„Czułem się tak mile widziany podczas mojego pobytu tam – wszyscy, od ekipy produkcyjnej po wiele osób, których spotkałem podczas moich wolnych dni” – mówi przesłanie Sheerana. „Ukraina jest dumnym i prężnym krajem i jestem wdzięczny, że mogłem tam nakręcić mój film. Stoję za Ukrainą i przekażę moje honorarium za nagrania z YouTube’a na Apel Humanitarny DEC”.

Teledysk przedstawia Sheerana wędrującego po ulicach Kijowa po zmroku i tańczącego z nieznajomymi w nocy. Prezentowane są również zdjęcia lotnicze oświetlonego miasta.

„2step” znalazł się na najnowszym albumie Sheerana = (wymawiane: Equals), a remiks z udziałem Lil Baby ukazał się w piątek.

To nie pierwszy raz, kiedy Sheeran okazał wsparcie dla Ukrainy; w zeszłym miesiącu brał udział w koncercie dla Ukrainy w Birmingham w Anglii, z którego zebrał na ten cel około 17,6 miliona dolarów.

Jak donosi Gazeta.pl – W ostatnich tygodniach klipy nakręcone w Ukrainie bądź z udziałem ukraińskich ekip filmowych wypuścili również Florence + The Machine („Heaven is Here”) oraz Harry Styles („As It Was”).

Źródło: People, Gazeta, Instagram, YouTube

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.