Dziecko Eminema, Stevie ogłosiło, że jest niebinarne

Ten artykuł przeczytasz w minutę

0

Dziecko Eminena, które raper adoptował w 2005 roku i którego biologiczną matką jest z Kim Scott, ujawniło się jako niebinarne w filmiku na TikToku. Poprosiło swoich fanów, aby nazywali je Stevie.

 

Dawniej znany jako Whitney. Stevie opublikował wideo na TikToku prezentujące swoją przemianę na przestrzeni lat. Wideo opatrzone było podpisem „Patrz, jak czuję się bardziej komfortowo ze sobą”. Zawierało ujęcia, na których ścinał włosy na krótko i wypróbowywał różne style.

@st0nedc0wforever growing and changing &lt3 ##greenscreen ##genderfluid ##bi ##life♬ original sound – THXOC

Film zaczyna się od dźwięku kogoś płaczącego, zanim jeszcze zostanie pokazany montaż zdjęć, który dokumentuje przemianę Stevie’go.

Fani i obserwatorzy chwalili Stevie w komentarzach, a przyrodnia siostra Hailie Mathers polubiła wideo. Stevie ujawnił również, w jaki sposób wymyślili nowe imię. Wyjaśnienie pojawiło się w komentarzach: „Spędziłem dużo czasu, próbując wybrać imię, z którym czułem się nieswojo, a pierwsze imię, z którym czułem się komfortowo, to Stevie!”

Eminem i Stevie

Stevie dodał, że „pracują” nad zmianą oficjalnego imienia w paszporcie.

48-letni raper adoptował Stevie, która jest biologiczną córką jego byłej żony Kimberley Anne Scott, w 2005 roku. Eminem posiada jedną biologiczną córkę, Hailie Jade Scott oraz dwoje adoptowanych dzieci.

Imię Stevie po raz pierwszy pojawiło się w nekrologu ich zmarłej babci, Kathleen Sluck, która zmarła w lipcu. Było nw nim napisane: „Kathleen była wyjątkową mamą dla swoich dwóch córek; Kim i Dawn; i była zachwycona, że ​​została babcią swoich wnuków; Alaina, Adam, Hailie, Stevie, PJ i Parker.

Stevie ujawnił się jako osoba biseksualna w 2017 roku i poprosił wtedy o używanie zaimków ona / oni.

 

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.