Dr. Martens otworzył Pop Up Store w Warszawie

Ten news przeczytasz w minutę

Z początkiem grudnia Dr. Martens otworzył Pop Up Store w warszawskiej Elektrowni Powiśle. To kolejna lokalizacja po Gdańsku, Krakowie i Łodzi, gdzie pojawia się tymczasowy butik marki. Prezentowana jest m.in. najnowsza zimowa kolekcja Dr. Martens.

W wybrane dni w specjalnej strefie można skorzystać z bezpłatnych atrakcji. Dostępne będzie m.in.  odświeżanie i pielęgnacja butów, personalizacja Docsów, a także możliwość obejrzenia live painting w wykonaniu Lisa Kuli.

Kultowe buty Dr. Martens to symbol odważnego podejścia do życia. Marka uwielbiana jest przez indywidualistów, którzy odrzucają kompromisy, lubią wyrazisty styl i w ten sposób wyrażają siebie. Ponad sześć dekad od powstania pierwszej pary butów, Dr. Martens nieustannie inspiruje kolejne pokolenia.

O Dr. Martens słów kilka

Pierwsza para butów Dr. Martens zeszła z taśmy produkcyjnej 1 kwietnia 1960 roku. Już wtedy posiadała wszystkie swoje znane obecnie atrybuty – znak firmowy w postaci żółtych szwów, żłobioną podeszwę oraz szlufki z napisem „Air Wair with Bouncing Soles”. Pierwotnie buty te noszone były przez robotników, listonoszy i policjantów, którzy doceniali ich wygodę, trwałość oraz lekkość. Swój ikoniczny status osiągnęły już kilka lat później, m.in. dzięki Pete’owi Townshendowi, który ubrał parę Martensów na scenę podczas koncertu zespołu The Who w 1967 roku.

Dr. Martens WinterWair

Otwarcie Dr. Martens Pop Up Store w Warszawie to okazja do zapoznania się z modelami z najnowszej zimowej kolekcji marki. W ofercie są Docsy, które łączą wygodę z odpornością na pełne wyzwań zimowe warunki. Ocieplana wyściółka WarmWair, oddychająca wodoodporna membrana DryWair i amortyzowana wkładka SoftWair gwarantują pełen komfort przy jednoczesnym zachowaniu charakterystycznego dla marki oryginalnego stylu. Pewność na chodniku dodatkowo zapewnia antypoślizgowy bieżnik GripWair. Dzięki tym funkcjonalnym rozwiązaniom można sięgnąć po ulubione modele o każdej porze roku.

Zadbaj o swoje ulubione Docsy

We wtorki w godzinach 14:00 – 20:00 każdy może skorzystać z profesjonalnej usługi pielęgnacji butów, dzięki której Docsy uzyskają zupełnie odświeżony wygląd i zostaną przygotowane na sezon zimowy. Dodatkowo specjalista udzieli porad na temat odpowiednich technik dbania o ulubione obuwie, aby mogło służyć jeszcze dłużej.

Spersonalizuj swoje nowe buty!

Wszystkich, którzy cenią sobie niepowtarzalne rozwiązania w modzie zapraszamy do strefy customizacji butów. Strefa czynna jest w środy między 14:00 a 20:00. To doskonała okazja, aby stworzyć własny projekt kultowych Docsów i tym samym wyrazić swój indywidualizm. Nanoszenie wzorów folią transferową, ozdoby z łańcuszków czy biżuteryjne zawieszki – specjaliści od personalizacji wesprą wszystkich gości w wyborze najciekawszych kompozycji.

Dostałeś nowego iPhone 14 na święta? Sprawdź jego możliwości

Gdzie znajdziesz Dr. Martens Pop Up Store?

Pop Up Store znajduje się na pierwszym piętrze warszawskiej Elektrowni Powiśle, który zaprasza wszystkich do 14 stycznia 2023. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.