Dlaczego warto – mój pierwszy raz ze smartwatchem

18

Do niedawna przeżywaliśmy trend na smartfony, które kilka lat temu podbiły rynek. Następnie wielu z nas zastanawiało się, który system wybrać. Android, Windows, a może iOS? Dzisiaj z tych trzech na rynku pozostali jedynie dwaj tytani, gdyż Lumia nie przyjęła się w praktyce. Obecnie prawdziwy renesans przeżywają smartwatche. W sprzedaży od jakiegoś czasu stają coraz popularniejsze. Mimo to nie należą do najczęściej kupowanej elektroniki. Dlaczego? Z tego względu, że wiele osób nadal stawia na rozwiązania analogowe. Zresztą zegarek na rękę dobrej marki jak wiadomo jest atrybutem prawdziwego mężczyzny. Co jeśli jednak smartwatche okazują się niezwykle przydatne? Jakie są zalety zakupu takiego rozwiązania? Więcej dowiesz się właśnie w tym artykule!

Dlaczego smartwatch ma swoje plusy?

Sceptyczne podejście do smartwatchy należy uznać jednak za nieco krzywdzące, gdyż każdy kto po raz pierwszy w życiu ma przyjemność testować urządzenie tego typu, wykorzystuje go jako bardziej użyteczną wersję zegarka. Zresztą co szkodzi Ci na co dzień nosić na ręku smartwatcha, który posłuży Ci za komunikator oraz np. licznika kalorii, a na bankiet założyć elegancki zegarek na rękę? W tym artykule nie wskażemy Ci konkretnego urządzenia. Jednak testowaliśmy jeden z klasycznych smartwatchy od znanej marki.

Jak smartwatch prezentuje się z poszczególnymi częściami garderoby?

W tym wypadku mieliśmy do czynienia monochromatyczną i stonowaną stylizacją. Wręcz idealnie prezentował się on w luźnym ubraniu, był praktycznie nie do odróżnienia z normalnym zegarkiem. Oprócz możliwości wyłączenia wyświetlacza. Męskie smartwatche charakteryzuje prosty i klasyczny męski design. Będą pasowały idealnie zarówno do bluzy, krótkiego rękawa, a nawet marynarki. Model posiadał brązowy pasek, a więc doskonale dopasował się do luźnej, tweedowej marynarki. Wygląd to jedno, jakie natomiast funkcjonalności zaoferowało nam to urządzenie?

Ile działa i czemu smartwatch okazuje się dość przydatny w praktyce?

Większość urządzeń dostępnych w sprzedaży wytrzymuje bez ładowania kilka dni. W przypadku opisywanego smartwatcha bateria pozwala korzystać z niego przy normalnym użytkowaniu około 72 godzin. Czy jest to dużo? Jeśli ładujesz codziennie smartfona, to co szkodzi podłączyć zaraz obok niego smartwatcha? Jest to wystarczające. Smart zegarek można połączyć z telefonem poprzez bluetooth. Dodatkowo każdy producent posiada własną aplikację. W ten sposób zegarek może przejmuje część funkcji telefonu. Zdecydowanie łatwiej jest nam dzięki temu spojrzeć na tarczę smartwatcha niż np. cały czas wyjmować z kieszeni telefon. Wystarczy rzucić okiem na ekran urządzenia, aby zobaczyć kto aktualnie do nas dzwoni lub napisał wiadomość. Oprócz tego mamy także możliwość integracji ze Spotify. Na tym natomiast zalety się nie kończą.

Dlaczego warto przemyśleć zakup smartwatcha?

Przede wszystkim dlatego, że pozwala on odczytywać wszelkie powiadomienia z telefonu bez potrzeby sięgania po niego. Możesz zawsze zrobić to dyskretnie, co bywa niezwykle przydatne na spotkaniu firmowym lub w gronie znajomych. Patrzenie w telefon w towarzystwie nadal bywa postrzegane jako dość niekulturalne. Smartwatch umożliwia także odbieranie połączeń głosowych z telefonu chociaż przez to, że jest to uruchamiane w systemie głośnomówiącym, nie warto wykorzystywać tego poza mieszkaniem.

 

Dodatkowo praktycznie każdy model ma nieograniczoną możliwość zmieniania wyglądu tarczy zegarka. Możesz dostosować jego wygląd idealnie do swoich preferencji. Wbrew pozorom jest to tylko bajer, jednak dający niezwykle dużo satysfakcji. Jedną z bardziej użytecznych funkcjonalności jest pulsometr i inne pomiary związane ze zdrowiem. Poza tym zawsze możesz także sprawdzić pogodę, swoją aktualną wysokość lub mierzyć ilość kroków.

18 Komentarze
 1. 3nightcap

  2diffusion

 2. coursework writing

  do my coursework online https://brainycoursework.com/

 3. coursework in english https://writingacoursework.com/

 4. coursework history

  coursework psychology https://mycourseworkhelp.net/

 5. coursework project

  coursework psychology https://courseworkinfotest.com/

 6. coursework

  coursework writing services https://coursework-expert.com/

 7. do my coursework for me https://teachingcoursework.com/

 8. ambience mówi

  ambience

 9. … [Trackback]

  […] Information to that Topic: mensider.com/dlaczego-warto-moj-pierwszy-raz-ze-smartwatchem/ […]

 10. … [Trackback]

  […] Read More Info here on that Topic: mensider.com/dlaczego-warto-moj-pierwszy-raz-ze-smartwatchem/ […]

 11. Diyala Governorate Sciences

  … [Trackback]

  […] Find More on on that Topic: mensider.com/dlaczego-warto-moj-pierwszy-raz-ze-smartwatchem/ […]

 12. Ks Quik

  … [Trackback]

  […] Info to that Topic: mensider.com/dlaczego-warto-moj-pierwszy-raz-ze-smartwatchem/ […]

 13. … [Trackback]

  […] Info to that Topic: mensider.com/dlaczego-warto-moj-pierwszy-raz-ze-smartwatchem/ […]

 14. mushroom microdose amount

  … [Trackback]

  […] There you can find 72172 additional Information on that Topic: mensider.com/dlaczego-warto-moj-pierwszy-raz-ze-smartwatchem/ […]

 15. pipas brasileiras

  … [Trackback]

  […] Read More on that Topic: mensider.com/dlaczego-warto-moj-pierwszy-raz-ze-smartwatchem/ […]

 16. agen togel online

  … [Trackback]

  […] Read More Info here on that Topic: mensider.com/dlaczego-warto-moj-pierwszy-raz-ze-smartwatchem/ […]

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.