Dla tej sceny ludzie wykupują Netflixa! Nie oglądać z rodzicami!

Ten artykuł przeczytasz w minutę

5

I nie chodzi tutaj o grę aktorską, wciągające dialogi, zwroty akcji, czy zapierające dech w piersiach efekty specjalne albo scenografię czy kostiumy. Jedyne, czym faktycznie możemy się zadławić, dosłownie i w przenośni, to wielkie przyrodzenie australijskiego aktora Adama Demosa (36 l.), które pojawia się w pełnej okazałości w 19 minucie i 50 sekundzie, trzeciego odcinka serialu.

 

Everyone’s Talking About The Dick In Sex/Life So I Sussed & Fuck Me, That’s A Monster Cock

 

Popularność samego serialu nie dziwi, biorąc pod uwagę chociażby popularność takiej produkcji, jak 365 dni, która mimo miałkiej fabuły, stała się jedną z najchętniej oglądanych przez widzów Netflixa.

Sex/Life jest inspirowany wspomnieniami B.B. Eastona z 2016 roku, 44 rozdziały o 4 mężczyznach. Zasadniczo chodzi o trójkąt miłosny między seksowną kobietą, jej przystojnym mężem i jej wciąż pociągającym byłym chłopakiem.

„Billie Connelly (Sarah Shahi) nie zawsze była mieszkającą w domu żoną i matką mieszkającą na przedmieściach” – czytamy w streszczeniu. „Zanim poślubiła kochającego i niezawodnego Coopera (Mike Vogel) i przeprowadziła się do Connecticut, Billie była wolnym duchem, dzikim dzieckiem, mieszkającym w Nowym Jorku ze swoją najlepszą przyjaciółką Sashą (Margaret Odette), która ciężko pracowała i bawiła się jeszcze ciężej”.

Wyczerpana z opiekowania się dwójką swoich dzieci i tęskniąca za swoją przeszłością, Billie zaczyna prowadzić pamiętnik i fantazjować o swoim byłym chłopaku, Bradzie (Adam Demos), którego utraty nigdy do końca nie przepracowała. Co może pójść źle? Mąż głównej bohaterki odkrywa powyższy dziennik. Resztę musicie dowiedzieć się sami. Ale przecież nie jesteście tutaj po streszczenie fabuły, ani recenzję tej produkcji.

Przejdźmy do konkretów, czyli ogromnego przyrodzenia Adama Demosa, które dynda wesoło w jednej ze scen, w której uczestniczy zresztą mąż głównej bohaterki.

Międzynarodowa sława przyrodzenia Adama Demosa – źródła potwierdzają?

Penis aktora stał się już memem, widownia zastanawia się czy penis jest prawdziwy (aktor, twórcy oraz koleżanki z jego rodzinnych stron potwierdzają, że Adam to „Big Boy”). Trwają też szerokie dyskusje czy seks z takim przyrodzeniem można przeżyć oraz czy mężczyzna z takim penisem w stanie erekcji nie traci przytomności, z powodu odpływu krwi z mózgu. Nasza redakcja z zainteresowaniem pochyliła się nad tymi pytaniami i niebawem, po konsultacji z ekspertami, postara się odpowiedzieć na te ważkie i intrygujące dużą część ludzkości pytania 😉

 

5 Komentarze
 1. Niqua mówi

  Wooooooow ????

 2. Your point of view caught my eye and was very interesting. Thanks. I have a question for you.

 3. jazz music definition mówi

  jazz music definition

 4. trap workout mówi

  trap workout

 5. Binance - rejestracja mówi

  Thanks for sharing. I read many of your blog posts, cool, your blog is very good. https://www.binance.info/pl/join?ref=YY80CKRN

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.