Diuna to kinowa nowość która zachwyca. Szykuje się dobre widowisko!

Ten artykuł przeczytasz w minutę

2

Diuna ma trafić do kin jeszcze w tym roku. Warner Bros. niedawno zaprezentował zwiastun filmu w reżyserii Denisa Villeneuveza z Timothée Chalametem w roli głównej. Oto, co wiemy do tej pory.

 

Diuna – kosmiczna

„Diuna” jest ekranizacją powieści Franka Herberta z 1965 r. o tym samym tytule, która odniosła olbrzymi sukces komercyjny. Na całym świecie sprzedano ją w ponad 20 milionach egzemplarzy. „Diuna” pojawiła się w po raz pierwszy w Polsce w 1985 roku.

Diuna kadr z filmu
Warner Bros.

Dzieło Herberta jest jedną z najpopularniejszych książek science fiction na świecie. Pustynna planeta Araksis, zwana Diuną, jest źródłem najcenniejszej substancji we Wszechświecie, umożliwiającej nawigatorom statków kosmicznych manipulowanie przestrzenią i zaglądanie w nurt upływającego czasu. Ten, kto włada Araksis, trzyma w swoich rękach klucz do Cesarstwa i Wszechświata. Diuna staje się centrum wydarzeń zmieniających oblicze przestrzeni opanowanej przez ludzi.

Diuna
Warner Bros.

Film ukaże się 15 października.

Początkowo Diuna miała zadebiutować w kinach 18 grudnia 2020 r., ale z powodu pandemii i towarzyszącego jej powszechnego zamykania premierę przełożono. Światowa premiera filmu „Diuna” odbędzie się we wrześniu na festiwalu filmowym w Wenecji. Natomiast w Polsce fim będziemy mogli olgądnąc w kinach już od 15 października 2021 r. Zostanie wyemitowany zarówno w kinach, jak i na HBO Max.

Diuna kadr z filmu
Warnes Bros.

Jest nowy zwiastun.

W lipcu 2021 Warner Brothers opublikował kolejny zwiastun filmu. Obejrzyj nową zajawkę poniżej.

2 Komentarze
  1. Michał mówi

    Czekam z niecierpliwością!

  2. ^Inregistrare pe www.binance.com mówi

    I don’t think the title of your article matches the content lol. Just kidding, mainly because I had some doubts after reading the article. https://www.binance.com/ro/register?ref=IJFGOAID

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.