Dawid Podsiadło zapowiada nową płytę!

0

Dawid Podsiadło zapowiedział na swoich mediach społecznościowych nową płytę. Niestety nie była to jedyna informacja, z jaką podzielił się artysta. Druga była smuta. Sprawdźcie, o czym napisał Dawid Podsiadło.

Dawid Podsiadło już od kilku lat nie schodzi z czołówki list najbardziej popularnych polskich muzyków. Nie ma chyba osoby, która nie rozpoznałaby jego piosenek lecących w mediach. Fani z niecierpliwością czekają na nową płytę swojego ulubionego artysty i na pewno ucieszył ich fakt zapowiedzi takowego krążka. Podsiadło podzielił się z fanami czymś jeszcze! Niestety na tym kończą się dobre wiadomości.

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dawid Podsiadło (@dylanwishop)

Dawid Podsiadło – odwołane koncerty

W poście na Instagramie artysta bardzo zaskoczył, swoich fanów. Poinformował, że w związku ze zmianą zasad organizacji imprez masowych spowodowanych pandemią COVID-19, koncerty na stadionach się nie odbędą. Podsiadło podzielił się swoimi emocjami pisząc, że jemu również brakuje koncertów oraz że tęskni za fanami.

Podsiadło: Zachłannie wydaję z siebie dźwięki

Dawid Podsiadło – nowa płyta

Pomimo tej zasmucającej fanów wiadomości o odwołaniu koncertów, artysta podzielił się z fanami jeszcze jedną wiadomością. Podsiadło zapowiedział swój nowy album! We wpisie można przeczytać, że utwory z nowej płyty będzie można usłyszeć, gdy koncertowanie na stadionach będzie znowu możliwe. To zdecydowanie duże pocieszenie dla oczekujących fanów.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.