Dawid Podsiadło psychofanem Wiedźmina? Zobacz najnowszą reklamę Netflixa

Ten artykuł przeczytasz w minutę

3

„Wiedźmin” od wielu cieszy się niesłabnącą popularnością. Na platformie Netflix można już obejrzeć drugi sezon serialu. Z tej okazji Dawid Podsiadło zdradził, czy jest psychofanem Geralta z Rivii. Jesteście ciekawi odpowiedzi?

Od 17.  grudnia użytkownicy platformy Netflix mogą oglądać nowe odcinki drugiego sezonu, które w Polsce promuje zabawny spot reklamowy. Nie wiemy co stało się większym hitem, serial, czy jego reklama. W najnowszej reklamie pojawił się Dawid Podsiadło, który zdradza, tajniki swojego zafascynowania Geraltem i czy sam widzi siebie w jego roli? Oczywiście, w krótkiej reklamie nie zabrakło także Michała Żebrowskiego oraz Macieja Musiała.

Dawid Podsiadło, Michał Żebrowski i Maciej Musiał promują kolejny sezon „Wiedźmina”

Nie sposób nie dostrzec, że to jeden z tych momentów, w których całą robotę odwalają nie wybitny montaż czy powalające efekty specjalne, ale główny bohater opowieści. Swoje specyficzne poczucie humoru, miał okazjępokazać już wcześniej. Nieprzypadkowe są tu zresztą też inne postacie – Michał Żebrowski oraz Maciej Musiał.

Reklama lepsza niż sam serial?

W sieci pojawia się coraz więcej opinii. Zdania są podzielone – nie każdy jest zachwycony, jednak nikomu prawa do własnego zdania nie można odbierać. W większości odbiór reklamy jest pozytywny, Fani twierdzą, że sama reklama mogła skraść całe show serialu.

 

Czy obejrzeliście już najnowsze przygody Geralta z Rivii? Jakie są Wasze wrażenia?

3 Komentarze
  1. relaxing music mówi

    relaxing music

  2. winter night mówi

    winter night

  3. relaxing sleep mówi

    relaxing sleep

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.