Daniel Craig reklamuje polską wódkę Belvedere

Ten artykuł przeczytasz w minutę

LVMH producent wódki Belvedere (klasa super premium) wypuścił charyzmatyczną kampanię reklamową, która pokazuje inną stronę uznanego przez krytyków aktora Daniela Craiga. Ten nieoczekiwany i zabawny wysiłek całego zespołu tworzącego spot, wyreżyserowany przez zdobywcę Oscara Taikę Waititi, pokazuje talent Craiga do zaskakiwania i inspirowania.

To nowa kampania luksusowej polskiej wódki zbożowej, produkowanej wyłącznie w Polsce, w Żyrardowie. Podkreśla, ucieleśnia wartości marki: pewność siebie i odwagę, kreatywność i ciekawość; przygodę i pasję; pełnię życia. Wódka od lat pojawia się w czołówkach rankingów najlepszych wódek na świecie.

Wódka Belvedere jest czterokrotnie destylowana, produkowana w małych partiach. Na butelce widnieje pałac Belweder, siedziba Naczelnika Państwa i (w różnych okresach) Prezydenta RP. Na dole butelki widnieje również kraj pochodzenia w języku angielskim – Poland. Każda butelka jest dokładnie sprawdzana pod względem dokładności wzorów, ilości alkoholu itd. Wódka jest eksportowana na cały świat, w 1996 roku weszła na rynek amerykański.

Zobacz świetny spot Belvedere z udziałem byłego Jamesa Bonda.

Daniel Craig Belvedere
Daniel Craig w reklamie wódki Belvedere | Fot: materiały prasowe

Taika Waititi wyobraża sobie, jak może wyglądać sytuacja, gdy kamery nie filmują. Daniel Craig przedziera się przez tłumy na moście Pont Neuf w Paryżu. Angielski aktor radośnie przechadza się po holu, korytarzach i dachu wystawnego Cheval Blanc Paris. Craig w końcu wchodzi do luksusowego mieszkania i tańczy do baru wypełnionego Belvedere. Jest gotowy na łyk, gdy reżyser nagle woła „cięcie”, w którym to momencie Waititi pojawia się epizodycznie i każe mu zrobić to ponownie, tym razem od samego dna.

Daniel Craig Belvedere
Daniel Craig w reklamie wódki Belvedere | Fot: materiały prasowe

Belvedere zgromadził w swojej odważnej i buntowniczej kampanii wielką grupę zacnych współpracowników. Reklama zawiera oryginalną piosenkę napisaną i wykonaną przez Ritę Orę i Giggsa. Wyprodukowany przez twórców hitów Invisible Men, Bandits i Hungry Man, choreografia JaQuel Knight towarzyszy muzyce. W międzyczasie Juergen Teller, nieobcy światu mody, nakręcił towarzyszące mu fotosy reklamowe. Wreszcie, Christine Centenera nadała sesji świeżą, współczesną estetykę.

Mój partner jest nosicielem wirusa HIV, jak się chronić?

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.