Daniel Craig na czele kampanii OMEGA w filmie 007 „No Time to Die”

Ten artykuł przeczytasz w minutę

1

Daniel Craig  znowu znajduje się w centrum uwagi, kiedy po raz kolejny gra agenta 007 w tegorocznym filmie „No Time To Die”. Co więcej, jest to również dziewiąty film dla postaci Jamesa Bonda i marki zegarków OMEGA. Marka świętuje tę okazję nową kampanią.

W swoim 9. filmie z marką Omega James Bond ponownie wraca do służby.  Tym razem jest na misji ratowania porwanego naukowca, który okazuje się o wiele bardziej zdradliwy, niż oczekiwano. Jak zawsze, 007 wyposażony jest w swojego wiernego Seamastera, podążając tropem tajemniczego złoczyńcy uzbrojonego w niebezpieczną nową technologię.

Na ekranie fani będą mogli dostrzec trzy zegarki OMEGA noszone przez bohaterów filmu. James Bond (Daniel Craig) nosi lekki Seamaster Diver 300M 007 Edition, pełen innowacji i stylu. Nowa agentka Nomi (Lashana Lynch) nosi 38 mm Seamaster Aqua Terra z czarną tarczą i czarnym paskiem NATO, a Moneypenny (Naomie Harris) jest wyposażony w 27,4 mm De Ville Prestige na zielonym skórzanym pasku myśliwskim.

 

Na początku No Time To Die, James Bond kończy służbę i przechodzi na emeryturę. Jednak niedługo po tym Na prośbę swojego starego przyjaciela, Felixa Leitera z CIA, bierze on udział w kolejnej misji. OMEGA będzie towarzyszyć agentowi wraz z innym niezbędnym sprzętem dla 007 – od idealnie dopasowanego smokingu po kultowy samochód, którym jeździ.

 

 

Zobacz Daniela Craiga w jako Jamesa Bonda w „No Time to Die”. Film trafi do kin 8 października 2021 r.

 

Daniel Craig jako James Bond w filmie "No time to die"
źródło: DANJAQ, LLC I MGM

 

Kadr z filmu "No Time to Die". Daniel Craig w roli Jamesa Bonda
źródło: DANJAQ, LLC I MGM

 

Daniel Craig w kadrze filmu "No TIme to Die"
źródło: DANJAQ, LLC I MGM

 

Daniel Craig, ubrany w smoking Toma Forda jako James Bond, w filmie "No time to die"
źródło: DANJAQ, LLC I MGM

 

1 komentarz
  1. Adam mówi

    Konkret sikory 😛 pomarzyć można

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.