Czy śniłeś o swojej byłej? Wyjaśniamy co to może oznaczać.

Ten artykuł przeczytasz w 2 min

2

Czy kiedykolwiek obudziłeś się zdenerwowany po śnie o swojej byłej? Dobra wiadomość jest taka, że ​​nie jesteś z tym sam! Eksperci od snów mieli mnóstwo okazji do przeanalizowania znaczenia snów ze swoją eks w roli głównej. Co ważne, niekoniecznie jest to znak, że powinniście do siebie wrócić.

 

„Śnienie o byłej partnerce lub partnerze jest bardzo powszechne, zwłaszcza w przypadku niedawnego zerwania. W takich przypadkach podświadomość próbuje nam pomóc pogodzić się z końcem związku” – mówi Lauri Loewenberg, certyfikowana analityk snów, która przeanalizowała i zbadała ponad 75 000 snów ludzi z całego świata.

Nie panikuj, jeśli śnisz o swojej ukochanej z liceum! „Wszystko we śnie ma swój powód, aby przekazać Ci wiadomość o Tobie samym, aby Cię ulepszyć” – mówi Loewenberg. I chociaż w twoim śnie mogą być elementy z odległej przeszłości (np. była), jest w tym coś, co podświadomość czuje, że jest teraz dla ciebie istotne.

Niezależnie od tego, czy śniłeś o seksie z byłą, czy o czymś zupełnie innym z udziałem osoby, z którą kiedyś się spotykałeś, wiedz że te sny są całkowicie normalne. Oto osiem najczęstszych snów, jakie ludzie mają o swoich byłych i co mogą one oznaczać, według Loewenberg.

Sen, w którym włamujesz się do domu swojej byłej

Najczęściej takie sny pojawiają się zaraz po zerwaniu, zwłaszcza gdy jesteś porzuconym, a nie tym, który rzucił. Ten sen to znak, że twój mózg próbuje znaleźć rozwiązanie.

„Dom byłej reprezentuje jej psychikę i konstrukt osobowości” – mówi Loewenberg. „Włamanie sugeruje, że próbujesz wejść w jej sposób myślenia i zrozumieć jej rozumowanie”.

Sen, w którym twoja była umiera

Sen o śmierci byłej partnerki oznacza, że Twoja psychika właśnie zamknęła ten rozdział życia, w którym ty i była stanowiliście parę. Jesteś gotowy, aby przejść do czegoś innego, nowego. Już nie żałujesz dawnego związku i utraconej miłości. Wręcz przeciwnie, zdajesz sobie sprawę, że to koniec i czas przejść nad tym do porządku dziennego. Jeśli jesteś w nowym związku, sen o śmierci byłej to bardzo dobry znak. Mówi on, że czujesz gotowość by zaangażować się poważnie w to co tu i teraz bez rozdrapywania ran i rozmyślania co by było gdyby było.

Sen, w którym mordujesz swoją byłą

Nie martw się, to nie znaczy, że masz ukryte skłonności do przemocy! Śnić, że zabijamy naszego byłego lub byłą to najczęściej – wbrew pozorom – sen o pozytywnym znaczeniu.

Jeśli w twoim śnie twoja eks atakuje cię i chce cię zabić, a ty w obronie własnej robisz to pierwszy, to sen oznacza, że twój umysł próbuje pozbyć się wszystkiego, co pozostaje w jego zakamarkach po związku z nią. Podświadomość klasyfikuje wspomnienia. Wszystko po to, abyś mógł wyciągnąć wnioski na przyszłość z doświadczeń, jakie przeżyłeś. Usuwa też stare przyzwyczajenia, aby zrobić miejsce na nowe. Sen ten ma więc wydźwięk pozytywny, nawet jeśli w tym celu umysł ucieka się do tak gwałtownych obrazów. Twoja chęć pójścia do przodu jest silniejsza, niż wspomnienia i uczucia, które być możesz nadal żywić do byłej ukochanej. Jeśli w twoim śnie nie udaje ci się zabić swojej byłej, może to wskazywać, że twoje przywiązanie jak i twoje uczucia do niej wciąż są zbyt silne.

Sen o twojej pierwszej miłości

Kiedy się zakochujemy czujemy, że żyjemy! Życie jest ekscytujące i dobrze się ze sobą czujemy. Tęsknimy za drugą osobą i chcemy spędzać z nią cały czas. To są bardzo potężne uczucia, ich wizerunek zostaje odciśnięty w naszej psychice. Na zawsze będą ucieleśnieniem tego gorącego, palącego pragnienia, które wciąż jest w nas żywe i ma się dobrze.

Kiedy śnisz o swojej pierwszej miłości kilka lat później, niekoniecznie dlatego, że wciąż za nią tęsknisz – może to być spowodowane tym, że pamiętasz pasję, którą czułeś. Twoja podświadomość może po prostu porównywać twoje życie do wtedy i teraz. Czy jesteś w stanie posuchy? Czy w twoim obecnym związku brakuje „pikanterii”? W każdym razie Twoja podświadomość podpowiada Ci, że nadszedł czas, aby ponownie rozpalić płomień w obecnym związku lub znaleźć coś, co może wnieść ten sam rodzaj ekscytacji do Twojego życia.

Sen, w którym twoja była jest w ciąży

Sen o byciu w ciąży z byłą nie wróży niczego dobrego twojemu obecnemu związkowi. Śnić o przyszłym dziecku oznacza, że wspomnienie o niej jest wciąż zbyt obecne. Prawdopodobnie w dalszym ciągu porównujesz obecną partnerkę do dawnej miłości. To porównanie prawdopodobnie najczęściej wypada na korzyść byłej. Chociaż nieobecna w twoim życiu eks, nie wiedząc o tym, dalej ingeruje w twoje życie, twoją nową relację, rujnując szanse na udany związek.

Jeśli chcesz, by twój obecny związek trwał i rozwijał się w dobrym kierunku, koniecznie zaprzestań porównań. Poświęć całą uwagę teraźniejszości, odsyłając przeszłość tam gdzie jej miejsce. Twoja obecna luba jest inną, odrębną osobą z własnymi zaletami i wadami, a nie marną kopią tego, z kim się rozstałeś. Naucz się doceniać ją bez porównywania. Aby dać szansę nowej kobiecie i związkowi, może czas zrobić porządki nie tylko w szafie, ale i w sercu.

Sen, w którym uprawiasz seks ze swoją byłą

Ach, ten klasyczny sen o seksie z byłą! Powinieneś już wiedzieć, że ten sen nie oznacza, że ​​chcesz do niej wrócić lub że potajemnie tęsknisz za jej miłością i uwagą. Te sny rzadko w ogóle dotyczą byłej. Bardziej dotyczą tego, co reprezentują: miłość, podniecenie, pasję, bycie pożądanym. Może to również oznaczać, że doskwiera ci samotność. Twoja podświadomość próbuje zrekompensować brak przyjemnych doznań, serwując ci je podczas snu.

Jeśli jednak jesteś już w nowym związku sen, w którym kochasz się z byłą, może oznaczać, że twoje obecne życie seksualne nie jest w pełni satysfakcjonujące. Sen o byłej partnerce zasługuje w każdym razie na szczególną uwagę! Ponieważ ujawnia prawdy o nas i o naszym życiu miłosnym, które nie zawsze chcemy dostrzec. Jego dobre zrozumienie pomoże w poprawie naszego obecnego związku lub ogólnego podejścia do związków miłosnych.

Dlatego zaleca analizę tego, co dzieje się na jawie, aby sprawdzić, jakich iskier brakuje. Może jesteś singlem i jesteś w stanie posuchy, albo twój obecny związek pozostawia wiele do życzenia. Ten sen mówi ci, że musisz urozmaicić swoje obecne życie miłosne.

 

2 Komentarze
  1. gangsta mafia rap mówi

    gangsta mafia rap

  2. homology mówi

    Yοur mode of explaining everything in this article is truly pleasant,
    all be able to ѡithout difficulty be aware of it, Thanks a lot.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.