Czy śniłeś o swojej byłej? Wyjaśniamy co to może oznaczać.

Ten artykuł przeczytasz w 2 min

1

Czy kiedykolwiek obudziłeś się zdenerwowany po śnie o swojej byłej? Dobra wiadomość jest taka, że ​​nie jesteś z tym sam! Eksperci od snów mieli mnóstwo okazji do przeanalizowania znaczenia snów ze swoją eks w roli głównej. Co ważne, niekoniecznie jest to znak, że powinniście do siebie wrócić.

 

„Śnienie o byłej partnerce lub partnerze jest bardzo powszechne, zwłaszcza w przypadku niedawnego zerwania. W takich przypadkach podświadomość próbuje nam pomóc pogodzić się z końcem związku” – mówi Lauri Loewenberg, certyfikowana analityk snów, która przeanalizowała i zbadała ponad 75 000 snów ludzi z całego świata.

Nie panikuj, jeśli śnisz o swojej ukochanej z liceum! „Wszystko we śnie ma swój powód, aby przekazać Ci wiadomość o Tobie samym, aby Cię ulepszyć” – mówi Loewenberg. I chociaż w twoim śnie mogą być elementy z odległej przeszłości (np. była), jest w tym coś, co podświadomość czuje, że jest teraz dla ciebie istotne.

Niezależnie od tego, czy śniłeś o seksie z byłą, czy o czymś zupełnie innym z udziałem osoby, z którą kiedyś się spotykałeś, wiedz że te sny są całkowicie normalne. Oto osiem najczęstszych snów, jakie ludzie mają o swoich byłych i co mogą one oznaczać, według Loewenberg.

Sen, w którym włamujesz się do domu swojej byłej

Najczęściej takie sny pojawiają się zaraz po zerwaniu, zwłaszcza gdy jesteś porzuconym, a nie tym, który rzucił. Ten sen to znak, że twój mózg próbuje znaleźć rozwiązanie.

„Dom byłej reprezentuje jej psychikę i konstrukt osobowości” – mówi Loewenberg. „Włamanie sugeruje, że próbujesz wejść w jej sposób myślenia i zrozumieć jej rozumowanie”.

Sen, w którym twoja była umiera

Sen o śmierci byłej partnerki oznacza, że Twoja psychika właśnie zamknęła ten rozdział życia, w którym ty i była stanowiliście parę. Jesteś gotowy, aby przejść do czegoś innego, nowego. Już nie żałujesz dawnego związku i utraconej miłości. Wręcz przeciwnie, zdajesz sobie sprawę, że to koniec i czas przejść nad tym do porządku dziennego. Jeśli jesteś w nowym związku, sen o śmierci byłej to bardzo dobry znak. Mówi on, że czujesz gotowość by zaangażować się poważnie w to co tu i teraz bez rozdrapywania ran i rozmyślania co by było gdyby było.

Sen, w którym mordujesz swoją byłą

Nie martw się, to nie znaczy, że masz ukryte skłonności do przemocy! Śnić, że zabijamy naszego byłego lub byłą to najczęściej – wbrew pozorom – sen o pozytywnym znaczeniu.

Jeśli w twoim śnie twoja eks atakuje cię i chce cię zabić, a ty w obronie własnej robisz to pierwszy, to sen oznacza, że twój umysł próbuje pozbyć się wszystkiego, co pozostaje w jego zakamarkach po związku z nią. Podświadomość klasyfikuje wspomnienia. Wszystko po to, abyś mógł wyciągnąć wnioski na przyszłość z doświadczeń, jakie przeżyłeś. Usuwa też stare przyzwyczajenia, aby zrobić miejsce na nowe. Sen ten ma więc wydźwięk pozytywny, nawet jeśli w tym celu umysł ucieka się do tak gwałtownych obrazów. Twoja chęć pójścia do przodu jest silniejsza, niż wspomnienia i uczucia, które być możesz nadal żywić do byłej ukochanej. Jeśli w twoim śnie nie udaje ci się zabić swojej byłej, może to wskazywać, że twoje przywiązanie jak i twoje uczucia do niej wciąż są zbyt silne.

Sen o twojej pierwszej miłości

Kiedy się zakochujemy czujemy, że żyjemy! Życie jest ekscytujące i dobrze się ze sobą czujemy. Tęsknimy za drugą osobą i chcemy spędzać z nią cały czas. To są bardzo potężne uczucia, ich wizerunek zostaje odciśnięty w naszej psychice. Na zawsze będą ucieleśnieniem tego gorącego, palącego pragnienia, które wciąż jest w nas żywe i ma się dobrze.

Kiedy śnisz o swojej pierwszej miłości kilka lat później, niekoniecznie dlatego, że wciąż za nią tęsknisz – może to być spowodowane tym, że pamiętasz pasję, którą czułeś. Twoja podświadomość może po prostu porównywać twoje życie do wtedy i teraz. Czy jesteś w stanie posuchy? Czy w twoim obecnym związku brakuje „pikanterii”? W każdym razie Twoja podświadomość podpowiada Ci, że nadszedł czas, aby ponownie rozpalić płomień w obecnym związku lub znaleźć coś, co może wnieść ten sam rodzaj ekscytacji do Twojego życia.

Sen, w którym twoja była jest w ciąży

Sen o byciu w ciąży z byłą nie wróży niczego dobrego twojemu obecnemu związkowi. Śnić o przyszłym dziecku oznacza, że wspomnienie o niej jest wciąż zbyt obecne. Prawdopodobnie w dalszym ciągu porównujesz obecną partnerkę do dawnej miłości. To porównanie prawdopodobnie najczęściej wypada na korzyść byłej. Chociaż nieobecna w twoim życiu eks, nie wiedząc o tym, dalej ingeruje w twoje życie, twoją nową relację, rujnując szanse na udany związek.

Jeśli chcesz, by twój obecny związek trwał i rozwijał się w dobrym kierunku, koniecznie zaprzestań porównań. Poświęć całą uwagę teraźniejszości, odsyłając przeszłość tam gdzie jej miejsce. Twoja obecna luba jest inną, odrębną osobą z własnymi zaletami i wadami, a nie marną kopią tego, z kim się rozstałeś. Naucz się doceniać ją bez porównywania. Aby dać szansę nowej kobiecie i związkowi, może czas zrobić porządki nie tylko w szafie, ale i w sercu.

Sen, w którym uprawiasz seks ze swoją byłą

Ach, ten klasyczny sen o seksie z byłą! Powinieneś już wiedzieć, że ten sen nie oznacza, że ​​chcesz do niej wrócić lub że potajemnie tęsknisz za jej miłością i uwagą. Te sny rzadko w ogóle dotyczą byłej. Bardziej dotyczą tego, co reprezentują: miłość, podniecenie, pasję, bycie pożądanym. Może to również oznaczać, że doskwiera ci samotność. Twoja podświadomość próbuje zrekompensować brak przyjemnych doznań, serwując ci je podczas snu.

Jeśli jednak jesteś już w nowym związku sen, w którym kochasz się z byłą, może oznaczać, że twoje obecne życie seksualne nie jest w pełni satysfakcjonujące. Sen o byłej partnerce zasługuje w każdym razie na szczególną uwagę! Ponieważ ujawnia prawdy o nas i o naszym życiu miłosnym, które nie zawsze chcemy dostrzec. Jego dobre zrozumienie pomoże w poprawie naszego obecnego związku lub ogólnego podejścia do związków miłosnych.

Dlatego zaleca analizę tego, co dzieje się na jawie, aby sprawdzić, jakich iskier brakuje. Może jesteś singlem i jesteś w stanie posuchy, albo twój obecny związek pozostawia wiele do życzenia. Ten sen mówi ci, że musisz urozmaicić swoje obecne życie miłosne.

 

1 komentarz
  1. gangsta mafia rap mówi

    gangsta mafia rap

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.