Czy Lucien Laviscount będzie nowym Jamesem Bondem?

Ten news przeczytasz w minutę

Daniel Craig pożegnał się ze swoją rolą w filmie „Nie czas umierać” z 2021 roku i od tego czasu nie ustają spekulacje, kto zagra następnego słynnego brytyjskiego szpiega. Laviscount to nazwisko, które często pojawia się przy temacie tej roli.

Podobno aktor znany z Emily w Paryżu” „odhacza wszystkie pola” pod kątem tego, czego szefowie studia filmowego szukają w swoim nowym agencie 007. Rzeczywiście, mówi się, że producentka Bonda, Barbara Broccoli, jest „bardzo zachwycona” Laviscountem.

Emily In Paris' Lucien Laviscount aka Alfie Leaving Behind Henry Cavill & Tom Hardy To Become Next James Bond, Studio Heads Are Impressed?

Na razie jedno z największych pytań w kinematografii pozostaje bez odpowiedzi i powraca — kto będzie kolejnym Jamesem Bondem? Odkąd Daniel Craig zakończył służbę 007 w Nie czas umierać”, świat jest ciekawy, kto będzie jego następcą. Spekulowano już, że prawie każdy możliwy brytyjski aktor w Hollywood jest jednym z nich, w tym Henry Cavill, Idris Elba, Tom Holland, Regé Jean-Page i inni. Jednak, gdy wszyscy nadal się kłócą, pojawiło się nowe nazwisko i jest to nikt inny jak Lucien Laviscount.

Dla niewtajemniczonych Lucien jest gorącym tematem wielu plotek i obiektem pragnień kobiet i mężczyzn. Stało się o nim głośniej dzięki produkcji Netflixa — Emily w Paryżu”. Aktor gra Alfiego, ukochanego Emily. Pojawił się w 2. sezonie serialu, a został punktem kulminacyjnym sezonu 3. Fabuła sugeruje, że ​​wyprowadza się z Paryża na dobre, a to oznacza, że ​​możemy go już nie zobaczyć w serialu. Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Najnowsze spekulacje mówią, że Lucien Laviscount jest najnowszym pretendentem do bycia kolejnym Jamesem Bondem. Astudio potwierdza spekulacje.

Lucien Laviscount Will Always Have Paris

Zgodnie z raportem The Daily Mail, Lucien Laviscount przyciągnął uwagę producenta Jamesa Bonda, Barbary Broccoli, która rozważa teraz obsadzenie roli Daniela Craiga. Źródło bliskie zespołowi powiedziało: „Lucien spełnia wszystkie wymagania. Jest bardzo utalentowanym aktorem, jest niezwykle przystojny, a w ciągu ostatnich 18 miesięcy zdobył wielu nowych fanów, odkąd dołączył do Emily w Paryżu ”.

Produkcja Jamesa Bonda już mówi, że widzą go w smokingu 007 i jak elegancko wpasowuje się w rolę. Lucien pojawił się w serialu w czasie, gdy jego kariera aktorska nie była tak głośna jak teraz, ale był wtedy bardzo popularny i ma teraz rzeszę fanów, która rozciąga pokolenia. To marzenie Barbary, która jest nim bardzo zachwycona” – dodali.

Bądź na bieżąco z MENSIDER.COM aby dowiedzieć się więcej w tym temacie!

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.