Czy Jennifer Lopez i Ben Affleck odtwarzają scenę z „Jenny From The Block”?

4

To zaskoczenie dla wszystkich. Prawie 20 lat później i wydaje się, że między Jennifer Lopez i Benem Affleckiem niewiele się zmieniło. Podczas gdy oficjalnie stara-nowa para na Instagramie świętowała 52. urodziny supergwiazdy na jachcie w St. Tropez, zostali sfotografowani, podczas relaksu i wymiany czułości. Niektórzy fani uważają, że ożywiają związek z powodów innych, niż czysty romans.

 

Na zdjęciach uzyskanych przez TMZ The Argo aktor oparł dłoń na słynnej pupie Lopez – zdjęcie, które może wyglądać znajomo z wczesnych „Bennifer”. W teledysku J.Lo „Jenny From the Block” z 2002 roku, Affleck, który również w nim wystąpił, przybrali bardzo podobną pozę. Kultowe chwytanie za tyłek stało się dobrze znane i wydaje się, że oboje właśnie odtworzyli tę scenę. A wiedząc, że ci dwaj są w branży od dawna, trudno uwierzyć, że było to przypadkowe.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Caissie St.Onge (@instacais)

Po dniu spędzonym na pokładzie luksusowego jachtu wartego 130 milionów dolarów oboje kontynuowali świętowanie w nocnym klubie L’Opera. Bennifer siedzieli przy prywatnym stoliku, od czasu do czasu dzieląc się pocałunkami i bawiac się do puszczanych przez DJ starych hitów Lopez, tj. „Jenny From the Block” i „Let’s Get Loud”.
Jennifer Lopez, Ben Affleck
Wszystko wygląda jak cukierkowa historia, ale trudno nie zauważyć podobieństwa pomiędzy zdjęciami z jachtu, a ujęciami z klipu. Powroty po latach zdarzają się i to jest fakt, ale biorąc pod uwagę przedsiębiorczość Lopez, będącej już ponad 20 lat na rynku, nie zdziwiłoby nas, gdyby nawiązania do „Jenny from the Block” były częścią starannie zaplanowanej akcji marketingowej.
4 Komentarze
 1. Patryk mówi

  Scena słynna i zapewne opłacało im się ją powtórzyć $$$$$$

 2. Kayıt Ol | Gate.io mówi

  After reading your article, it reminded me of some things about gate io that I studied before. The content is similar to yours, but your thinking is very special, which gave me a different idea. Thank you. But I still have some questions I want to ask you, I will always pay attention. Thanks.

 3. piano music mówi

  piano music

 4. coffee shop jazz mówi

  coffee shop jazz

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.