Converse X Comme des Garçons ponownie tworzą kolejną kolekcję!

Ten artykuł przeczytasz w minutę

Converse i Comme des Garçons współpracują ze sobą od ponad 12 lat przenosząc swoje projekty na ulice całego świata w zakresie sneakersów.

Charakterystyczne logo w kształcie serca, stworzone przez polskiego grafika Filipa Pągowskiego, jest tak samo rozpoznawalne jak model Chuck Taylor All Star.

Converse, Comme des Garçons wypuszczają najnowszą współpracę
Foto: DOVER STREET MARKET

Kultowe logo w kształcie serca zostało zaprojektowane przez polskiego grafika Filipa Pągowskiego. Nie ma chyba osoby, która nie kojarzyłaby tej grafiki!

Nowa kolaboracja Converse x Comme des Garçons przy modelu Chuck 70 miała swoją premierę 24 marca i jest już dostępna w sklepach Comme des Garçons i Dover Street Market. Cena detaliczna obuwia to 150 USD.

comme des garcons play x converse chuck 70 red sole 2

Converse regularnie współpracuje z różnymi markami modowymi i projektantami przez cały rok. Tylko w zeszłym roku marka obuwnicza połączyła siły z Rickiem Owensem w celu stworzenia kolekcji masywnych tenisówek i współpracowała z Kim Jonesem przy jego własnych wersjach Chuck 70, które zadebiutowały w kwietniu ubiegłego roku.

Todd Snyder i Converse ponownie łączą siły

comme des garcons play x converse chuck 70 red sole 3

Najnowsze modele dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych. Ich elementami charakterystycznymi, które łączą każdą z zaprezentowanych sylwetek jest żywa czerwona podeszwa. Dospne w wersjach Low i High. Czerwona podeszwa jest nawiązaniem do logotypu linii PLAY – czyli czerwonego serca z biało czarnymi oczami projektu polskiego grafika Filipa Pągowskiego.

comme des garcons play x converse chuck 70 red sole 4

comme des garcons play x converse chuck 70 red sole 5

 

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.