COCA‑COLA ZERO CUKRU W NOWEJ ODSŁONIE

Ten artykuł przeczytasz w 2 min

2

Coca‑Cola wprowadza nową, spójną identyfikację wizualną opakowań dla wszystkich wariantów napoju. Nowy projekt wyróżniają ikoniczne logo Coca‑Cola i uproszczona forma bez dodatkowych elementów graficznych. To pierwsza tak duża zmiana od 2016 r., będąca następstwem strategii „One Brand” realizowanej przez firmę. Pierwszym wariantem, który przeszedł rebranding, jest Coca‑Cola Zero Cukru, a w parze z odświeżonym wizerunkiem idzie również nowa, pyszna i orzeźwiająca receptura. Czy to najlepsza Coca‑Cola ever?

Nowe opakowanie

Punktem wyjścia do stworzenia nowej szaty graficznej był charakterystyczny, czerwony kolor, od lat pozostający wizytówką marki Coca‑Cola. Nawigację między ulubionymi wariantami zapewni natomiast logo – rozpoznawalny na całym świecie napis w stylu spencerskim. Za opakowaniem z wyrazistym, białym logo niezmiennie stać będzie niepowtarzalny smak Coca‑Cola Original. Logo w kolorze czarnym, z dodatkowym oznaczeniem „zero cukru”, będzie zaś kierunkowskazem dla osób poszukujących orzeźwienia bez cukru i kalorii. Zmiany docelowo obejmą wszystkie napoje z portfolio Coca‑Cola. Po wprowadzeniu rebrandingu Coca‑Cola Zero Cukru, nowe opakowania Coca‑Cola Original mają pojawić się na sklepowych półkach jeszcze w 2021 r., zaś opakowania wariantów smakowych – w 2022 r.

 Nowy smak

Coca‑Cola Zero Cukru ma teraz nową, pyszną i orzeźwiającą recepturę – tak, by konsumenci mogli cieszyć się legendarnym smakiem Coca‑Cola również w wersji bez cukru i kalorii.

– Nowa receptura jest wynikiem wielu lat nieustannej pracy, by miłośnicy Coca-Coli mogli cieszyć się ulubionym smakiem niezależnie od tego, czy sięgają po wariant Original, czy ten bez dodatku cukru. Jest także związana z naszą ambicją doskonalenia receptur i wdrażania innowacji, by oferować konsumentom jeszcze lepsze napoje o niskiej zawartości cukru. Jesteśmy przekonani, że nowa Coca‑Cola Zero Cukru będzie cieszyć się popularnością zarówno wśród dotychczasowych fanów wariantu bez cukru, jak i osób sięgających zwykle po Coca‑Cola Original, które szukają opcji bez kalorii – komentuje Natalia Stroe, Dyrektor Generalna dla Polski i Krajów Bałtyckich, Coca‑Cola Poland Services.

 Najlepsza Coca-Cola ever? Najpierw spróbuj!

Zmianie receptury towarzyszy kampania reklamowa pod przewrotnym hasłem: Najlepsza Coca‑Cola ever? Zachęca do debaty i próbowania nowej Coca-Coli Zero Cukru – w końcu, by przekonać się, czy to „najlepsza Coca‑Cola ever?”, musimy najpierw spróbować! 
2 Komentarze
  1. coffee shop ambience mówi

    coffee shop ambience

  2. work music mówi

    work music

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.