„Ciche miejsce 2” – Znamy Datę Premiery w Polsce!

Ten artykuł przeczytasz w 2 min

0

Już niebawem premiera drugiej części „Cichego miejsca”, która miała trafić do kin w połowie 2020 roku. Z powodu pandemii koronawirusa premiera została przesunięta, a nowy termin był nieznany, aż do niedawna! Właśnie ukazała się zapowiedź „Cichego Miejsca 2” – wiemy kiedy wejdzie do kin!

Pierwszy film z serii pojawił się na dużym ekranie w 2018 roku, w którym rodzina Abbotów (w rolach głównych John Krasiński i Emily Blunt) próbuje przetrwać i utrzymać siebie i swoje dzieci przy życiu w post apokaliptycznym świecie terroryzowanym przez ślepe potwory z hiper-wrażliwymi zdolnościami słuchowymi.

W nadchodzącej kontynuacji Emily Blunt, Millicent Simmonds i Noah Jupe wrócą do swoich ról z pierwszej części, a Cillian Murphy, gwiazdor Peaky Blinders, zostanie przedstawiony jako towarzysz ocalałego.

W czasie zbliżania się do dnia nowej premiery „Cichego Miejsca 2” został opublikowany zwiastun, który daje nam spojrzenie na to, co nadejdzie.

Kiedy Ciche Miejsce 2 trafi do kin?

Droga do premiery drugiej części horroru była wyboista, szczególnie że miała odbyć się ponad rok temu – 20 marca 2020 roku.

Od wybuchu pandemii kontynuacja filmu została trzykrotnie przesunięta. Najpierw na wrzesień 2020 r., następnie kwiecień 2021 r. oraz wrzesień 2021 r.

John Krasinski reżyser filmowej produkcji przekazał dobre wieści ogłaszając, że druga część filmu będzie miała premierę w dzień święta Memorial Day ( poniedziałek 31 maja ) w USA. W Polsce film trafi do kin w piątek 4 czerwca.

Dzieląc się nową datą premiery na Twitterze , Krasiński napisał:

Zawsze mówią, że dobre rzeczy przychodzą do tych, którzy czekają. Cóż… myślę, że czekaliśmy wystarczająco długo.
Ciche Miejsce 2. Memorial Day.

Krasiński ogłosił pierwsze opóźnienie na Instagramie w marcu, pisząc w poście:

Ze względu na stale zmieniające się okoliczności tego, co dzieje się w otaczającym nas świecie, teraz najwyraźniej nie jest właściwy czas

Dodał, że film zostanie wydany w czasie, gdy „wszyscy MOŻEMY go zobaczyć razem”, odnosząc się do dużej grupy przyjaciół i rodziny, którzy razem przeżyli pierwszą część.

Czy jest zwiastun Cichego Miejsca 2?

Jeśli wczesne oznaki są czymś, przez co można przejść, wygląda na to, że sequel nie będzie mniej napięty niż oryginał. Sprawdź poniżej najnowszy zwiastun,który ukazał się 6 maja.

 

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.