Britney Spears uciekła z Los Angeles

Ten artykuł przeczytasz w minutę

0

W zeszłym tygodniu Britney Spears ujawniła wstrząsające kulisy swojego życia prywatnego. Chodziło o nadzór nad niemal wszystkimi aspektami jej życia. Mimo wielu głosów poparcia, po odczytaniu oświadczenia piosenkarka uciekła z Los Angeles na Hawaje.

Jak podaje magazyn „People”, Hawaje to ulubiony zakątek Britney Spears i gdyby tylko nie to, że jej 27-letni partner, aktor i model, chce robić karierę w Hollywood, chciałaby tutaj zamieszkać.

Oboje zostali sfotografowani w czwartek po wylądowaniu, spacerując po Maui. 27-letni Asghari wcześniej udostępnił post w mediach społecznościowych przedstawiający jego i 39-letnią Spears, wygłupiających się w prywatnym odrzutowcu podczas podróży na wyspę.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Sam Asghari (@samasghari)

Para spotyka się ze sobą już od prawie pięciu lat. Poznali się na planie  teledysku do piosenki Spears „Slumber Party”.

Jak donosi People, Sam jest wsparciem Britney od lat. Upewnia się, że dobrze się odżywia i ćwiczy.  Britney polega na nim we wszystkim. Sam pracuje i też ma własne życie, ale jest w pobliżu, kiedy tylko może.

Sam Asghari | Instagram: @samasghari

Britney spears
Britney Spears i Sam Asghai | fot. BACKGRID
Britney spears
Britney Spears i Sam Asghai | fot. BACKGRID

Sam poparł Spears ponownie w środę, kiedy wydawała swoje oświadczenie. Niedługo wcześniej Asghari opublikował zdjęcie, na którym ma na sobie koszulkę #FreeBritney na swoim stories na Instagramie.

Sam Asghari Instagram Story
Sam Asghari | Instagram: @samasghari

 

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.