Brad Pitt w spódnicy na premierze „Bullet Train” w Berlinie

Tego newsa przeczytasz w minutę

Brad Pitt prezentuje swój niepowtarzalny styl podczas trasy promocyjnej najnowszego filmu Bullet Train!

58-letni aktor, zdobywca Oscara, chodził po czerwonym dywanie w spódnicy, uczestnicząc w ostatniej premierze filmu we wtorek (19 lipca) w hotelu Adlon w Berlinie.

Brad sparował spódnicę do kolan z dopasowaną kurtką zapinaną na guziki i czarnymi, wysokimi, sznurowanymi butami. Podczas imprezy dołączyli do niego Joey King, Zazie Beetz, Aaron Taylor-Johnson i Brian Tyree Henry, a także reżyser David Leitch i jego żona Kelly McCormick, która była jednym z producentów filmu.

Magda Gessler ucisza Brada Pitta w pociągu!

Bullet Train to nadchodząca amerykańska komedia akcji w reżyserii Davida Leitcha, na podstawie scenariusza Zaka Olkiewicza. Wyprodukowany przez Antoine’a Fuqua, oparty jest na japońskiej powieści Maria Beetle autorstwa Kōtarō Isaki.

W Bullet Train Brad występuje w roli Biedronki (Ladybug), pechowego zabójcy, który postanowił spokojnie wykonać swoją pracę. Los może mieć jednak inne plany, ponieważ jego najnowsza misja stawia go na kursie kolizyjnym ze śmiertelnymi przeciwnikami z całego świata – wszyscy z powiązanymi, ale sprzecznymi celami – w najszybszym pociągu na świecie. Film trafi do kin 5 sierpnia również w Polsce!

Brad Pitt – trening z filmu Fight Club (Podziemny Krąg)

To nie pierwszy raz, gdy Brad Pitt przyodziewa spódnicę. W 1999 roku był twarzą okładki i sesji dla magazynu Rolling Stone.

 

 

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.