Brad Pitt kończy karierę? Wypowiedź aktora zaskoczyła fanów

Ten artykuł przeczytasz w minutę

W czerwcu świat obiegła informacja, która mocno zasmuciła fanów Brada Pitta. W wywiadzie udzielonym magazynowi „GQ” gwiazdor kina zasugerował bowiem, że jest bliski przejścia na emeryturę.

Jak się właśnie okazało, laureat Oscara wcale nie przymierza się do rychłego porzucenia wykonywanej profesji. Podczas premiery swojego nowego filmu Pitt wyjaśnił, że… został źle zrozumiany.

Brad Pitt Zdj. Collin Xavier/Image Press Agency PAP ABACA

Brad Pitt od lat należy do grona najpopularniejszych i najbardziej wpływowych gwiazd Hollywood. Aktor, który zasłynął rolami w tak kultowych produkcjach, jak „Siedem”, „Podziemny krąg”, „Bękarty wojny” czy „Babel”, przez lata zdobył kilkadziesiąt nagród, m.in. Oscara, dwa Złote Globy, dwie statuetki BAFTA i Puchar Volpi na festiwalu w Wenecji. Nie powinno zatem dziwić, że gdy w udzielonym w czerwcu wywiadzie dla „GQ” niespodziewane ogłosił, że szykuje się do przejścia na emeryturę, w sieci rozpętała się burza.

Huzzars – zapowiedź nowej marki

Gwiazdor dość jednoznacznie zasugerował wówczas, że starannie propozycje ról, bo nie zagra ich już wiele.

Myślę, że to końcówka, coś w rodzaju ostatniego semestru. Często zastanawiam się, jaki powinien być ten etap, jak go zaprojektować. W następnym filmie wystąpię, gdy nadejdzie czas, kiedy dany projekt autentycznie mnie poruszy” – stwierdził laureat Oscara.

Brad Pitt przechodzi na emeryturę?

Aktor ani myśli przechodzić na emeryturę, a jak tłumaczy jego wypowiedź dla „GQ” została po prostu źle zrozumiana. „Chyba muszę popracować nad lepszym sposobem wyrażania się” – powiedział Pitt, gdy podczas premiery jego nowego filmu zapytano go o tamtą wypowiedź na temat zakończenia kariery. A potem wyjaśnił, że chodziło mu wówczas jedynie o to, że jest świadom upływającego czasu.

Brad Pitt – trening z filmu Fight Club (Podziemny Krąg)

 

Źródło: PAP

 

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.