Boss X Freddie Mercury Collection

Ten edytorial obejrzysz w minutę

Najnowsza odsłona serii BOSS Legends składa hołd legendarnej postaci w świecie muzyki. Wokalista Queen, Freddie Mercury, podąża śladami Muhammada Ali, który pojawił się wcześniej w kolekcji marki Boss. Mercury jest w centrum uwagi dzięki limitowanej linii koszulek i bluz z kapturem, które zawierają jego podobizny.

BOSS x Freddie Mercury Hoodie Black 2022 Paolo Busti Model

BOSS x Freddie Mercury White T-shirt 2022 Paolo Busti Model

T-shirty unisex o regularnym kroju są dostępne w kolekcji BOSS x Freddie Mercury. T-shirty są wykonane z bawełny typu interlock i zawierają wizerunki Freddiego Mercury’ego z różnymi elementami, w tym cytatem i autografem piosenkarza. Ponadto BOSS oferuje bluzę z kapturem z francuskiej bawełny frotte, którą możesz kupić, aby wyrazić swój podziw dla Freddiego Mercury’ego nawet w chłodniejsze dni.

BOSS x Freddie Mercury Collection Yellow T-shirt 2022 Paolo Busti Model

BOSS świętuje premierę swojej kolekcji kapsułowej Freddie Mercury, wykorzystując modela, którego można pomylić z sobowtórem piosenkarza. Model Paolo Busti odwiedza studio fotograficzne z fotografem Keirem Lairdem, aby zaprezentować koszulki i bluzy z kapturem, które są częścią nowej linii BOSS Legends. Tymczasem Gianluca Cococcia ubiera Paolo, stylizując go, który jest dopasowany do formy w hołdzie dla charakterystycznego stylu Freddiego Mercury’ego.

BOSS x Freddie Mercury Collection T-shirt Black 2022 Paolo Busti Model

30. rocznica śmierci Freddiego Mercury’ego

 

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.