BOSS wypuścił kampanię najnowszej kolekcji na wiosnę 2022

Ten artykuł przeczytasz w minutę

BOSS zaprosił międzynarodową obsadę gwiazdorską do udziału w kampanii #BeYourOwnBOSS na wiosnę-lato 2022. W tym sezonie fotograf Mikael Jansson  ponownie współpracuje z niemieckim domem mody. 

W tegorocznej wiosennej kampanii kolekcji BOSS występują: brytyjski bokser  Anthony Joshua , amerykański raper  Future , senegalska gwiazda  TikTok Khaby Lame , południowokoreański aktor  Lee Min-ho i włoski tenisista  Matteo Berrettini. Mikael Jansson fotografuje portrety gwiazd kampanii BOSSA na neutralnym tle. Dobrze ubrani mężczyźni zakładają mieszankę sportowej odzieży i sztuki krawiectwa.

Anthony Joshua w kampanii BOSS'A wiosna/ lato 2022
Anthony Joshua w kampanii BOSS wiosna-lato 2022.

 

Jesteśmy absolutnie zachwyceni tą niesamowitą obsadą dla najnowszej kampanii marki BOSS. Talenty i osobowości naszych modeli doskonale uosabiają to, co dzisiaj reprezentuje BOSS” – mówi  Daniel Grieder, dyrektor generalny Hugo Boss AG . „Zagłębianie się w bardziej osobiste, emocjonalne i przemyślane aspekty bycia BOSSem w dzisiejszym świecie pomaga nam w bardziej konkretny i namacalny sposób łączyć się z milenialsami”.

Lee Min-ho appears in BOSS' spring-summer 2022 campaign.
Lee Min-ho w kampanii BOSS wiosna-lato 2022.

Khaby Lame pojawia się w kampanii BOSS wiosna-lato 2022.
Khaby Lame w kampanii BOSS wiosna-lato 2022.
Future fronts BOSS' spring-summer 2022 campaign.
Aamerykański raper Future w kampanii BOSS wiosna-lato 2022.

 

 

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.