BOSS wraz z Chrisem Hemsworthem prezentują świąteczną kampanię odzieży i akcesoriów

Ten artykuł przeczytasz w minutę

3

Dom mody BOSS zaprezentował swoją świąteczną kolekcję 2021 z kampanią wideo z udziałem aktora i ambasadora marki Chrisa Hemswortha.

Gwiazda Thora w najnowszej kampanii w niebanalny sposób prezentuje radość z celebracji odpakowywania prezentów. W tym sezonie pojawią się same pozytywne emocje – radość i poczucie wspólnoty podczas wręczania i otrzymywania prezentów.  

Niezbędne produkty marki BOSS z pewnością powinny stać się podstawą garderoby każdego faceta . Bluzy, dresy i topy to jedne z opcji odzieży, które powinny znaleźć się w każdej szafie. Trampki , szaliki i czapki z dzianiny to inne elementy, które przyciągają uwagę i z pewnością znajdą swoich nowych właścicieli.

„Najlepsze klasyki, które każdy by pokochał, to idealna para białych tenisówek, kultowe zapachy i body BOSS, które bez trudu zmieszczą się w każdej garderobie na okres świąteczny i nie tylko” – BOSS

Coś, co pasuje do każdego świątecznego stylu, jest gotowe do odkrycia. Spodziewaj się idealnie skrojonych smokingów i wszechstronnych niezbędnych akcesoriów sportowych.

Chris Hemsworth stars in BOSS's holiday 2021 campaign.

ŚWIĄTECZNY PRZEWODNIK PO PREZENTACH MARKI BOSS 2021

 

Sporty sneakers are front and center for BOSS's holiday 2021 gift guide.

Unwrap the Holidays with Boss

BOSS presents holiday gift ideas in the form of winter accessories such as a logo-adorned knit beanie or scarf.

Slide sandals from BOSS are a practical gift idea for the holiday season.

 

 

 

 

 

 

3 Komentarze
  1. registro en Binance mówi

    Thank you for your sharing. I am worried that I lack creative ideas. It is your article that makes me full of hope. Thank you. But, I have a question, can you help me?

  2. focus music mówi

    focus music

  3. vytvorení úctu na binance mówi

    Thanks for sharing. I read many of your blog posts, cool, your blog is very good. https://www.binance.info/cs/join?ref=WTOZ531Y

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.