Baldessarini składa hołd modzie z lat 60. XX wieku

Ten artykuł przeczytasz w 2 min

3

Można było przewidzieć, że Florian Wortmann, jako nowy szef Baldessarini, będzie świętował pierwszą prezentację kolekcji z hukiem. Najważniejsze wydarzenia nowego sezonu błyszczą w kampanii o tematyce retro.

Po raz pierwszy marka premium odzieży męskiej Ahlers AG zaprezentowała swoją nową kolekcję w formacie cyfrowym. Film o modzie był przesyłany strumieniowo dla wybranych partnerów za pośrednictwem ograniczonego linku YouTube.

Marka zabrała nas w podróż z niemieckiego Herford do Nowego Hollywood. Autentyczne tło z lat 70. stanowiło klimatyczną scenę dla nowej kolekcji marki.

Baldessarini to podejście do życia, które musimy ponownie przekazać mężczyznom. Era Nowego Hollywood pod koniec lat 60. uosabia właśnie takie podejście do życia: oznaczające miłość do przyjemności, opierającą się na podejściu epikurejskim” – wyjaśnia dyrektor zarządzający Florian Wortmanna.

Amadou zakłada eleganckie okulary przeciwsłoneczne na kampanię Baldessarini wiosna-lato 2022.

Podejmujemy nawet filozofię Wernera Baldessariniego, który zawsze z przymrużeniem oka patrzył na luksus. Teraz w bardzo krótkim czasie nakręciliśmy film o modzie, który odniósł całkowity sukces i toruje drogę do nowej, ekscytującej przyszłości ”- mówi Wortmann.

Kolekcja wiosna/lato 2022 to hołd dla przepychu końca lat 60. XX wieku. Marka prezentuje bardzo szczególny rodzaj neo-retro. Fajne, wysokie formalne spodnie, duże marynarki, tkane kurtki, prążkowane koszulki polo, letnie koszule i różne oversize’owe stylizacje zapowiadające ciekawy sezon.

Baldesarini jest częścią Ahlers AG od sierpnia 2006 roku. Marka premium zaopatruje około 460 klientów w Niemczech i za granicą oraz prowadzi sześć sklepów monobrandowych. Pięć z nich to sklepy partnerskie.

BALDESSARINI KAMPANIA WIOSNA/LATO 2022

 

Obejmując odcienie wina, Amadou tworzy modę w kampanii Baldessarini wiosna-lato 2022.

Elegancka wizja, Xavier Buestel stoi na czele kampanii Baldessarini wiosna-lato 2022.

 

 

 

 

 

 

3 Komentarze
  1. Tomek mówi

    Co prawda retro to nie moje klimaty i nie zdecydowałbym się na te ciuchy, ale pokaz bardzo spoko!

  2. Rafał mówi

    Bardzo ładna sesja!

  3. Anonim mówi

    Can you be more specific about the content of your article? After reading it, I still have some doubts. Hope you can help me. https://www.binance.info/ur/join?ref=OMM3XK51

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.