Avatar 3 prace już w toku

Ten news przeczytasz w minutę

Avatar ukazał się w 2009 roku z wielką pompą. Stał się (i nadal jest) najbardziej dochodowym filmem wszechczasów na świecie i zdobył trzy Oscary. Druga część Avatara jest już w kinach, a my znamy datę premiery trzeciej części przebojowej serii Jamesa Camerona.

James Cameron, reżyser, scenarzysta i współproducent filmu, stworzył epicki świat science-fiction, opowiadający o rasie humanoidalnych niebieskich Na’vi, które są zdeterminowane, by ocalić swoją ojczyznę przed inwazją człowieka.

Avatar: Istota Wody MENSIDER

Film stał się znany dzięki niesamowitym efektom wizualnym, zapoczątkowując erę tworzenia filmów, w której wykorzystano nowoczesne kamery 3D. Avatar pojawił się we właściwym czasie i miejscu, więc ma to sens, że Cameron i 20th Century Fox chcieli nakręcić więcej filmów, które będą kontynuacją tego wielkiego hitu.

Kolejna część filmu Avatar: Istota Wody  pojawiła się w kinach po ponad 10 latach od pierwszej premiery. Pandemia bez wątpienia spowodowała opóźnienie produkcji, która pochłonęła trzy lata zdjęć i wymagała skomplikowanej technologii podwodnej do uzyskania najlepszych efektów. Na potrzeby filmu aktorzy nauczyli się również wstrzymywać oddech. Co ciekawe Kate Winslet faktycznie wstrzymywała oddech przez siedem minut. Avatar z założenia miał być trylogią, jednak ta koncepcja szybko rozrosła się do pięciu filmów. Cameron powiedział, że ma zbyt wiele historii do opowiedzenia, których nie obejmie w 3 filmach.

Avatar: Istota Wody MENSIDER

Avatar pomimo tego, że jest najlepszym filmem wszechczasów i wszyscy go uwielbialiśmy, to jednak nie zawsze pamiętamy dlaczego tak było. Na pewno dla efektów i porywającej historii. Ale czy drugą część tego spektakularnego dzieła Avatar: Istota Wody również warto zobaczyć? Odpowiedź, według naszej oficjalnej recenzji brzmi: tak. Historia zapiera dech w piersiach i zachwyca obrazem w każdej minucie obcowania z nowym dziełem Camerona. Jest duża szansa, że kiedy już go zobaczysz, będziesz się zastanawiać: „Kiedy nadchodzi trzecia część?” Na to też mamy odpowiedź poniżej.

Obniżamy koszt dotarcia do Klienta w Google. Oto najważniejsze rekomendacje ekspertów!

Kiedy premiera filmu Avatar 3?

Obecnie według internetowych doniesień, jeszcze nienazwany Avatar 3 ma ukazać się już 20 grudnia 2024 r. Zarówno Avatar, jak i Istota Wody miały swoje daty premier w połowie grudnia, więc prawdopodobnie Avatar 3 pojawi się mniej więcej w tym samym czasie.

Czy będą kolejne kontynuacje Avatara ?

James Cameron zapowiedział w sumie pięć filmów Avatar z finałową częścią, która potencjalnie pojawi się w 2028 r.

Koszule męskie – podstawowy element garderoby

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.