Artykuły szkolne od Ekipy Friza? Ile będą kosztować i gdzie je można kupić?

Ten artykuł przeczytasz w minutę

2

Ekipa Friza ma kolejny plan na podbicie sklepów w Polsce! Chyba każdy pamięta jaki szał spowodowały „Lody Ekipy”.  Ekipa Friza nie zwalnia tempa i szykuje się z nową serią produktów! Tym razem wycelowana w artykuły szkolne. Gdzie i za ile będzie można je kupić? Wszystko w tym artykule!

 

Ekipa Friza – artykuły szkolne. Gdzie kupić?

Liczba produktów, które trafią do sprzedaży do polskich sklepów w ramach limitowanej kolekcji w okresie sierpień – wrzesień 2021 szacowana jest na 6 -7 mln sztuk. Złożą się na to: zeszyty A5 i A4 oraz teczki rysunkowe A4. Produkty zaprojektowane przez znanych twórców internetowych będą sygnowane logotypami EKIPA oraz Herlitz.

Ekipa Friza – artykuły szkolne. Jaka cena?

Cena artykułów szkolnych Ekipy Friza nie jest jeszcze ujawnione. Zeszyty firmy Herlitz kosztują średnio 3,70 zł. Można zakładać, że cena zeszytów Ekipy będzie podobna. Sądząc po ostatniej popularności ich lodów, istnieje możliwość, że cena ulegnie wzrostowi. Szacuje się, że członkowie Ekipy mogą zarobić na artykułach ponad 2 mln złotych

2 Komentarze
  1. Patryk mówi

    O matko, co to się będzie znów dziać w sklepach ?

  2. 20bet mówi

    Your article gave me a lot of inspiration, I hope you can explain your point of view in more detail, because I have some doubts, thank you.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.