Aron Piper, gwiazda serialu ELITE – wziął udział w kampanii perfum LOEWE

Ten artykuł przeczytasz w minutę

3

Odkryj „Summer Daze”, nowy film reklamowy, który oddaje eskapistycznego ducha wody toaletowej Paula Ibiza na rzecz wolności, młodości i piękna. Film, wyreżyserowany twórczo przez Jonathana Andersona, ukazuje zachwyt młodości latem poprzez swobodne i płynne relacje między trzema przyjaciółmi — senną winietę wyrażającą hedonistycznego ducha Paula’s Ibiza.

 

Krótkometrażowy „Summer Daze” to oda do wolności, młodości i piękna. Senny obraz, w którym trzej młodzi przyjaciele wyruszają w letnią przygodę, podczas której uciekają od codzienności w poszukiwaniu nadmorskiego sanktuarium.

W kampanii wziął udział dobrze wszystkim znany Aron Piper, znany przede wszystkim z roli Andera Muñoza, którą zagrał serialu Netflix’a – „Szkoła dla Elity” (ELITE).

Simone Ashley, Aron Piper i Fernando Lindez to gwiazdy w nowej kampanii perfum LOEWE Paula’s Ibiza Eau de Toilette dla mężczyzn i kobiet.

LOEWE

3 Komentarze
  1. Adam mówi

    Marki nie znam, ale chętnie zgłębię temat. Aron wyszedł świetnie. Zresztą w „Szkoła dla Elity” wyglądał tak dobrze!! Trzymam kciuki za jego karierę 😛

  2. Karol mówi

    Fajny klimat!

  3. gate.io launchpad mówi

    Reading your article helped me a lot and I agree with you. But I still have some doubts, can you clarify for me? I’ll keep an eye out for your answers.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.