Aron Piper, gwiazda serialu ELITE – wziął udział w kampanii perfum LOEWE

Ten artykuł przeczytasz w minutę

5

Odkryj „Summer Daze”, nowy film reklamowy, który oddaje eskapistycznego ducha wody toaletowej Paula Ibiza na rzecz wolności, młodości i piękna. Film, wyreżyserowany twórczo przez Jonathana Andersona, ukazuje zachwyt młodości latem poprzez swobodne i płynne relacje między trzema przyjaciółmi — senną winietę wyrażającą hedonistycznego ducha Paula’s Ibiza.

 

Krótkometrażowy „Summer Daze” to oda do wolności, młodości i piękna. Senny obraz, w którym trzej młodzi przyjaciele wyruszają w letnią przygodę, podczas której uciekają od codzienności w poszukiwaniu nadmorskiego sanktuarium.

W kampanii wziął udział dobrze wszystkim znany Aron Piper, znany przede wszystkim z roli Andera Muñoza, którą zagrał serialu Netflix’a – „Szkoła dla Elity” (ELITE).

Simone Ashley, Aron Piper i Fernando Lindez to gwiazdy w nowej kampanii perfum LOEWE Paula’s Ibiza Eau de Toilette dla mężczyzn i kobiet.

LOEWE

5 Komentarze
 1. Adam mówi

  Marki nie znam, ale chętnie zgłębię temat. Aron wyszedł świetnie. Zresztą w „Szkoła dla Elity” wyglądał tak dobrze!! Trzymam kciuki za jego karierę 😛

 2. Karol mówi

  Fajny klimat!

 3. gate.io launchpad mówi

  Reading your article helped me a lot and I agree with you. But I still have some doubts, can you clarify for me? I’ll keep an eye out for your answers.

 4. warm jazz mówi

  warm jazz

 5. relaxing jazz mówi

  relaxing jazz

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.