„Armia Umarłych” doczeka się drugiej części!

1

„Armia Umarłych 2”  jest oficjalnie opracowywana w ramach nowej, ogromnej umowy Zacka Snydera z gigantem streamingu – Netflix. Co już wiemy o tej produkcji? Kiedy będzie premiera?

Wytwórnia Stone Quarry Productions, której właściciele jest Zack Snyder właśnie podpisała umowę z gigantem streamimngu- Netflix. Umowa zakłada, że na jej mocy ma powstać „wiele projektów filmowych i serialowych”. Póki co nie posiadamy za dużo szczegółów w tej sprawie, jednak kwestia jednego projektu została już wyjaśniona. Mowa o „Armii nieumarłych”, czyli tegorocznej produkcji, która plasowała się na pierwszych miejscach pod kątem oglądalności.

Armia Umarłych 2
fot. Netflix

Wspaniale jest zobaczyć, jak [Snyder] powraca do swoich korzeni w Armii Umarłych , który jest obecnie jednym z naszych najpopularniejszych filmów i buduje świat z tych postaci w nadchodzącej serii Army of Thieves i anime.
– powiedział Scott Stuber (Netflix).

Jak wskazuje Stuber, Armia Umarłych jest oficjalnie jednym z dziesięciu najczęściej oglądanych filmów na Netflix. Już w ciągu pierwszych 4 tygodni od premiery film zobaczyło 75 milionów unikalnych użytkowników.

Snyder zdążył już ujawnić, że ma „szalony” pomysł na sequel i będzie gotowy do działania, gdy tylko Netflix zadzwoni. „Zrobiłbym [kontynuację] w sekundę. To, co zaplanowaliśmy, jest zbyt szalone.”

Armia Złodziei: Czy to Armia Umarłych 2?

Następnym filmem o bohaterach Armii Umarłych, który zobaczymy, będzie Armia Złodziei , ale nie będzie to kontynuacja pierwszej części filmu.

Armia Złodziei będzie zamiast tego prequelem, który koncentruje się na włamywaczu Ludwigu Dieterze (Matthias Schweighöfer), jeszcze zanim został włamywaczem. 

armia złodziei

„Tajemnicza kobieta rekrutuje kasjera Dietera do pomocy w napadzie na niemożliwe do złamania sejfy w całej Europie”
– czytamy w 
podsumowaniu Netflix .

Armia Złodziei zakończyła kręcenie w grudniu 2020 roku i chociaż nie mamy jeszcze potwierdzonej daty premiery, ma zostać wydany w tym roku. W rolach głównych występują między innymi Nathalie Emmanuel, Guz Khan, Ruby O Fee i Stuart Martin.

armia złodziei

Armia Umarłych 2: Jak ustawia to zakończenie pierwszej części?

Wracając do Armii Umarłych skoncentrujemy się tylko na jego ostatnim momencie, który tworzy bezpośrednią kontynuację.

Zamknięty w skarbcu przez Ludwiga, Vanderohe (Omari Hardwick) wynurza się z gruzów po wybuchu nuklearnym z dużą pieniędzy.

Udaje się na lotnisko i wykorzystuje pieniądze na zakup lot prywatnym samolotem do Mexico City i wygląda na to, że nic mu nie będzie. Jednak Vanderohe ma zabawny obrót i kiedy idzie odświeżyć się w łazience, zauważa ugryzienie zombie na ramieniu.

armia martwych omari hardwick jako vanderohe

Nigdy nie widzimy go ugryzionego w filmie, ale prawdopodobnie stało się to, gdy Vanderohe walczył z Zeusem poza skarbcem. Oznacza to, że zamieni się w Alfę i widząc, że samolot ma wylądować w Mexico City, oznacza to kłopoty dla całego świata.

Data premiery Armii Umarłych 2: Kiedy możemy zobaczyć Armię Umarłych 2?

Kontynuacja może być teraz opracowywana przez Netflix, ale wciąż możemy czekać na Armię Umarłych 2Według The Hollywood Reporter, Snyder będzie najpierw pracował nad swoim filmem inspirowanym Gwiezdnymi Wojnami Rebel Moon, który ma wejść do produkcji na początku 2022 roku. Gdy to się skończy, Snyder ma przejść do sequela horroru.

Armia zmarłych Dave Bautista jako Scott ward

Nie mamy pojęcia, jak długo potrwa produkcja Rebel Moon , ale wyobrażamy sobie, że produkcja Army of the Dead 2 może ruszyć najwcześniej pod koniec 2022 roku, co oznacza, że ​​do premiery na Netflixie może być pod koniec 2023 roku.

Na razie jest to jednak czysta spekulacja, więc będziemy aktualizować, gdy będziemy mieć nowe informacje.

 

Armię Umarłych można oglądać w serwisie Netflix.

 

1 komentarz
  1. gate io mówi

    I have read your article carefully and I agree with you very much. So, do you allow me to do this? I want to share your article link to my website: gate io

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.