Apple wprowadza nowy kolor dla iPhone 13

Ten artykuł przeczytasz w 2 minuty

Do rodziny Apple  dołączają nowe, wyrafinowane iPhone 13 Pro w kolorze alpejskiej zieleni i iPhone 13 w kolorze zielonym wyposażone w ultra mocne czipy A15 Bionic, mistrzowskie aparatami, długim czasem pracy baterii, imponującą trwałością i 5G.
Firma Apple ogłosiła w ostatni wtorek dwa zupełnie nowe, piękne kolory dla iPhone’a 13 Pro i iPhone’a 13: alpejski zielony i zielony. Linia iPhone’ów 13 ma eleganckie wzornictwo, które jest jeszcze trwalsze dzięki przedniej obudowie Ceramic Shield. Wyposażone w przełomowy chip A15 Bionic, zaawansowaną technologia 5G, najnowocześniejsze systemy aparatów do robienia niesamowitych zdjęć i filmów oraz w jeszcze trwalszą baterię.

Nowy iPhone 13 Pro w kolorze alpejskim i iPhone 13 w kolorze zielonym.

„Ludzie uwielbiają design iPhone’a 13 Pro i iPhone’a 13 i cieszymy się, że możemy zaprezentować nowe, oszałamiające wykończenia w kolorze alpejskiej zieleni i zieleni , które dołączą do szerokiej gamy pięknych kolorów w ofercie iPhone’a 13” – powiedział Bob Borchers, wiceprezes Apple, prezes ogólnoświatowego marketingu produktów. „Te nowe kolory dają klientom jeszcze więcej opcji przy wyborze iPhone’a i nie możemy się doczekać, aż skorzystają ze wszystkich ofert iPhone’a 13, w tym niezrównanej wydajności z A15 Bionic, naszym najlepszym systemem aparatów, oraz ogromną poprawą żywotności baterii na codzienne potrzeby, szybkie 5G, niesamowita trwałość i wiele więcej”.

 

Wyrafinowana i trwała konstrukcja

Nowe smartfony mają elegancką i trwałą konstrukcję. Nowy iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max w kolorze alpejskim, stworzony przy użyciu wielu warstw nanometrowej metalicznej ceramiki nałożonej na powierzchnię, doskonale uzupełnia pasek ze stali nierdzewnej klasy chirurgicznej i teksturowane, matowe szkło tylne. Oba modele są wyposażone w najbardziej zaawansowany wyświetlacz w historii iPhone’a — Super Retina XDR z ProMotion — i są dostępne w rozmiarach 6,1 cala i 6,7 cala. Zielone iPhone 13 i iPhone 13 mini mają elegancką, dopasowaną kolorystycznie aluminiową ramkę i precyzyjnie frezowaną tylną szybę, żywy wyświetlacz Super Retina XDR i są dostępne w rozmiarach 6,1 i 5,4 cala. 1Cała linia jest również chroniona przednią osłoną Ceramic Shield — wyłącznie dla iPhone’a i twardszą niż jakiekolwiek szkło smartfona — i zachowuje wiodącą w branży klasę IP68 w zakresie odporności na wodę i kurz.
Zbliżenie na precyzyjnie frezowany tył ze szkła i przednią osłonę Ceramic Shield nowego zielonego iPhone’a 13.

A15 Bionic: najlepszy chip do smartfona

iPhone 13 Pro i iPhone 13 są zasilane przez chip A15 Bionic, który zapewnia niesamowite wrażenia, takie jak tryb kinowy, oferuje fantastyczną grafikę i jest ściśle zintegrowany z iOS 15. A15 Bionic skutecznie radzi sobie z najbardziej wymagającymi zadaniami, jest zdolny do jeszcze szybszego uczenia maszynowego obliczeń, a dzięki niestandardowemu procesorowi sygnału obrazu (ISP) w połączeniu z potężnym sprzętem aparatu umożliwia korzystanie z funkcji aparatu, takich jak Smart HDR 4, Style fotograficzne i wiele innych. Dzięki A15 Bionic, bardziej energooszczędnym komponentom i optymalizacji zasilania możliwej dzięki ścisłej integracji sprzętu i oprogramowania, iPhone 13 Pro i iPhone 13 oferują jeszcze lepszą żywotność baterii, w tym najdłuższą żywotność baterii w historii iPhone’a 13 Pro Max.

Etui iPhone 13 – jak wybrać najlepsze?

Najbardziej zaawansowane systemy kamer w iPhonie

Dzięki najwyższej klasy sprzętowi fotograficznemu zoptymalizowanemu do bezproblemowej współpracy z systemem iOS 15 i zasilanemu przez nowego dostawcę usług internetowych w A15 Bionic, iPhone 13 Pro i iPhone 13 oferują najbardziej zaawansowane systemy pro jakie kiedykolwiek były dostępne w iPhonie. iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max wprowadziły nowe aparaty szerokokątne, ultra szerokokątne i teleobiektywy, które rejestrują oszałamiające zdjęcia i filmy, a także udostępniają imponujące nowe funkcje profesjonalnego aparatu, takie jak fotografia makro i wideo. System dwóch aparatów w iPhonie 13 i iPhonie 13 mini to ogromny krok naprzód w konstrukcji aparatu, z szerokokątnym aparatem wyposażonym w największy czujnik kiedykolwiek w systemie z dwoma aparatami iPhone’a, specjalnie zaprojektowanym ultra szerokokątnym aparatem i optycznym przesunięciem czujnika stabilizacja obrazu. Zasilane szybszym silnikiem neuronowym w A15 Bionic, iPhone 13 Pro i iPhone 13 oferują zaawansowane funkcje fotografii obliczeniowej, w tym Smart HDR 4, Deep Fusion, tryb nocny we wszystkich aparatach w ofercie, tryb portretowy z oświetleniem portretowym i style fotograficzne. iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max są również wyposażone w Apple ProRAW.
Zdjęcie wykonane aparatem Ultra Wide w telefonie iPhone 13 Pro.
Oferując najwyższą jakość wideo w smartfonie, iPhone 13 Pro i iPhone 13 wprowadziły tryb kinowy, renderujący efekt bokeh w wideo, z możliwością dostosowania ostrości przez użytkowników podczas i po uchwyceniu. iPhone jest także pierwszym smartfonem na świecie, który oferuje pełny przepływ pracy Dolby Vision HDR — przechwytywanie, edytowanie i udostępnianie — a dzięki iPhone’om 13 Pro i iPhone 13 Pro Max użytkownicy mogą również korzystać z ProRes.
Portret dwóch osób sfotografowany szerokokątnym aparatem iPhone'a 13.

Z systemem iOS 15

iPhone 13 Pro w kolorze alpejskim i iPhone 13 w kolorze zielonym są dostarczane z systemem iOS 15.4, które oferują możliwość używania Face ID podczas noszenia maski, nową opcję głosową Siri, rozszerzoną obsługę języków dla wyszukiwania wizualnego, nowe emotikony i wiele więcej.
Grupowe połączenie FaceTime na iPhonie 13 Pro.
Te najnowsze funkcje oprogramowania opierają się na wydaniu iOS 15, które wzbogaciło iPhone’a o więcej sposobów pozostawania w kontakcie, zaawansowane aktualizacje, które pomagają użytkownikom skoncentrować się i odkrywać, oraz inteligentne funkcje, aby zrobić więcej z iPhonem. Teraz rozmowy FaceTime są bardziej naturalne dzięki przestrzennemu dźwiękowi i trybowi portretowemu, SharePlay zapewnia użytkownikom możliwość dzielenia się wrażeniami z przyjaciółmi i rodziną podczas rozmowy FaceTime, Focus pomaga użytkownikom zmniejszyć rozproszenie uwagi, powiadomienia zostały przeprojektowane, a Live Text używa na urządzeniu inteligencja do rozpoznawania tekstu na zdjęciu i umożliwia użytkownikom podejmowanie działań.
Nawigacja w Mapach Apple wyświetlana na iPhonie 13 Pro.
Mapy Apple oferują piękne sposoby nawigowania i odkrywania świata dzięki trójwymiarowej jeździe po mieście i wskazówkom pieszym w rzeczywistości rozszerzonej.
Prognoza pogody w aplikacji Pogoda wyświetlana na iPhonie 13 Pro.
Przeprojektowano pogodę z pełnoekranowymi mapami i bardziej graficznym wyświetlaniem danych; Portfel dodaje obsługę kluczy domowych, praw jazdy i identyfikatorów stanowych; a kontrola prywatności w Siri, Mail i innych miejscach w systemie dodatkowo chroni informacje użytkowników.

 

Sprawdź też artykuł Pad do telefonu

 

Źródło: APPLE

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.