Apple Wallet otrzyma weryfikowalne karty szczepień przeciwko COVID-19

Ten artykuł przeczytasz w minutę

1

Istnieje realna szansa, że ​​będziesz potrzebować dowodu szczepienia COVID-19, aby wejść do niektórych miejsc. Apple ma nadzieję, że zaoszczędzi ci to kłopotów z wyszukiwaniem e-maila lub z noszeniem fizycznej karty w kieszeni.

Firma wprowadza do Portfela weryfikowalne karty szczepień przeciwko COVID-19 w ramach aktualizacji oprogramowania iPhone’aTa funkcja będzie korzystać z międzynarodowego standardu SMART Health Cards, aby przedstawić dowód szczepienia w celu zweryfikowania twoich danych.

Niedawno wydany system iOS 15 pozwala już przechowywać weryfikowalne wyniki szczepień i testów w aplikacji Zdrowie przy użyciu tego samego standardu. Dokumentację otrzymasz za pomocą kodów QR lub od usługodawców opieki zdrowotnej, którzy korzystają z Health Records na iPhonie.

Verified health records in the Health app on iPhone. Vaccination card in the Wallet app on iPhone.

Apple obiecuje ścisłą prywatność wszystkich Twoich danych. Firma nie będzie miała dostępu do zaimportowanych lub udostępnionych rekordów, a wszystkie informacje będą zaszyfrowane i bezpiecznie przechowywane podczas przenoszenia ich w inne miejsce. Gigant technologiczny również nie widzi Twojej karty szczepień ani sposobu jej wykorzystania. Możesz udostępniać informacje „zatwierdzonym” aplikacjom innych firm, ale tylko jednorazowo.

1 komentarz
 1. Hot desi_girl mówi

  Wondedrful goods frrom you, man. I have unnderstand your stufff previous too and you are
  jjust too magnificent. I really llike whatt you’ve acquird here, certainlyy like what yoou are stating annd thee way iin whidh you say it.
  Yoou make it enbtertaining and yoou still take czre off to krep
  it wise. I can’t wwait too read much mkre from you.

  This iis actfually a tremendous website.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.