Anthony Ramos w najnowszej kampanii Tommy Hilfiger: „Make Your Move”

Ten artykuł przeczytasz w minutę

Anthony Ramos powrócił do centrum uwagi dzięki nowej kampanii reklamowej Tommy Hilfiger „Make Your Move”. Artysta nominowany do nagrody Grammy, Złotego Globu i Emmy przedstawia sezon świeżych stylizacji.

Kolekcja wiosna 2022 prezentuje współczesną interpretację stylu prep Tommy’ego Hilfigera, jednocześnie łącząc światy muzyki i mody.

Alton Mason, Soo Joo Park, and Meghan Roche embrace a pop of color for Tommy Hilfiger's Make You Move campaign.

Tommy Hilfiger opisuje swoją wiosenną kolekcję jako „świeże wyobrażenie naszej kultowej tradycji marki preppy na przyszłość, którą ożywiliśmy w każdym najdrobniejszym szczególe”.

Models Georgia Palmer, Liam Kelly, and Meghan Roche join Anthony Ramos for Tommy Hilfiger's Make You Move campaign.

Dla marki Hilfiger Anthony Ramos uosabia tego ducha we wszystkim, co robi, grając i śpiewając. Umieszczając Ramosa na pierwszym planie sezonu, marka dodaje: „Przyjmujemy to, co najlepsze w nowoczesnej technologii, aby przekazać to przesłanie naszym fanom na całym świecie i cieszymy się, że możemy zaprosić ich do udziału w Make Your Move”.

Tommy Hilfiger powołuje Anthony Ramosa, Altona Masona i Meghan Roche jako gwiazdy swojej kampanii Make You Move.

Reklama „Make Your Move” abłyśnie na TikTok. Podczas kwietniowej premiery #MoveWithTommy fani i przyjaciele marki będą mieli okazję wyrazić swoją opinię na temat Modern Prep w rytm utworu „Stand Up” Ludacrisa.

Kampania „Make Your Move” jest już dostępna na całym świecie dzięki kodowi QR na witrynach sklepowych, który aktywuje manekiny w rozszerzonej rzeczywistości na Instagramie , demonstrujące ruchy taneczne i zapraszające fanów do robienia zdjęć i publikowania ich w mediach społecznościowych.

W świeżych stylizacjach Georgia Palmer, Anthony Ramos, Liam Kelly i Luka Sabbat to gwiazdy w kampanii „Make You Move” Tommy'ego Hilfigera.

Anthony Ramos pojawia się w najnowszej kampanii reklamowej marki Tommy Hilfiger obok modelek Luki Sabbat, Georgii Palmer, Meghan Roche, Soo Joo Park, Altona MasonaLiama ​​Kelly. „Kiedy wykonujesz swój ruch, pokazujesz światu, z czego jesteś stworzony – co masz”, wyjaśnia Ramos.

Georgia Palmer, Soo Joo Park, and Alton Mason appear in Tommy Hilfiger's Make You Move campaign.

Chodzi o zaufanie swoim instynktom i nie zapominanie o swoich korzeniach. Uwielbiam to, że kiedy podejmujesz nowoczesne przygotowania i łączysz je z inicjatywą Make Your Move, widzisz, jak puste płótno ożywa. Ustępuje w wyrażaniu siebie przez każdą osobę, a nasze różnice sprawiają, że jest to niesamowite”.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.